Marka ASOS jak zwykle podzieliła swoich klientów, wywołując tym samym sporą burzę na twitterze. Tym razem przedmiotem sporu jest neonowy kombinezon, który został uszyty… z półprzezroczystej, jasnozielonej siateczki. Jedni jak zwykle kochają ubranie, inni zdecydowanie je krytykują, nazywając seksistowskim, uwłaczającym i obleśnym. Zobaczcie, o co poszło!

ZOBACZ TEŻ: TA DZIEWCZYNA ZAMÓWIŁA SUKIENKĘ W STYLU KIM KARDASHIAN I NIE MOŻE JEJ NOSIĆ!

Rozmowę na ten temat rozpoczął właściciel bądź właścicielka konta @ShitStuffonAsos, z pytaniem Asos, co to jest?. Na zdjęciu widzimy kombinezon z krótkimi spodenkami i na ramiączkach, który jest półprzezroczysty do tego stopnia, że bez problemu można obejrzeć czarną bieliznę modelki pod spodem. Jakby tego było mało, jest on neonowy i nie jesteśmy w stanie znaleźć wiele okazji, na którą taka kreacja mogłaby się przydać.

Internauci bardzo szybko podchwycili temat, pytając markę dlaczego postanowiła wprowadzić do sprzedaży tak obcisły strój stylizowany dodatkowo ze szpilkami. Niektórzy wzburzali się, że kombinezon nie nadaje się do noszenia, nie tylko przez fakt, że wszystko pod nim widać, lecz także dlatego, że jest uszyty z materiału mało ekologicznego.

ZOBACZ TEŻ: Kupiła modny lateksowy kombinezon. Spędziła w nim cały dzień i doznała traumy

Znawcy mody również podjęli temat, twierdząc, że kombinezon wpisuje się w obowiązujące trendy w tym sezonie i wystarczy zestawić go z dłuższą marynarką i przepiąć paskiem bądź torebką na pasku, by wyglądać modnie. Nie wszyscy jednak zgadzają się z tą teorią mówiąc, że wychodzenie w czymś takim z domu jest uwłaczające.

Marka nie skomentowała tej burzy, a produkt nadal jest dostępny na stronie pod adresem .

Myślicie, że zobaczymy kogoś w tej kreacji?