Rocznie diagnozuje się ponad 230 tysięcy przypadków czerniaka. Jeśli chodzi o nieczerniakowego raka skóry, liczba zdiagnozowanych przypadków to nawet 2-3 miliony! Odpowiednią profilaktykę stosuje zaledwie 8 na 10 osób…*

La Roche-Posay stworzyło interaktywny plaster UV, który zapewnia ochronę i uczy odpowiedniej profilaktyki!

Jak wygląda plaster?

Plaster składa się z kilku warstw tuszu wrażliwych na działanie promieni UV. Dodatkowo plaster jest wodoodporny i zupełnie niewyczuwalny. To idealna ochrona nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych!

Interaktywny plaster UV od La Roche-Posay-zabierz go na wakacje!
Nowoczesność i prosta obsługa

Na początku należy założyć profil w aplikacji online, określić swój fototyp i rodzaj skóry, a następnie określić swój fototyp i rodzaj skóry. Następnie wystarczy zeskanować kod znajdujący się na plastrze, aby regularnie otrzymywać powiadomienia zawierające spersonalizowaną poradę.

Zostań skin-checkerem już dziś!

Przesłanie akcji La Roche-Possay jest bliskie każdemu z nas. Często to właśnie o bliskich dbamy bardziej niż o samych siebie. Teraz możemy im pomóc, przeprowadzając proste badania wykluczające zagrożenie raka skóry. Wejdź nawww.laroche-posay.pl i dołąćz do akcji!

Nie zapominaj o codziennej ochronie!

Niezawodnym sposobem na skuteczną ochronę będą produkty Anthelios. Zawarte w nich filtry pomogą chronić twoją skórę na co dzień. W szerokiej gamie produktów znajdziesz specyfiki dla dzieci, dorosłych czy przeciw błyszczeniu się. W ofercie dostępna jest także ochrona uzupełniająca.

*Badanie La Roche-Posay & Ipsos, 2015, 23 kraje, 19 569 osób przepytanych

Materiały Anthelios