Moda na noszenie zerówek wróciła. Trend ten pokochały najsławniejsze kobiety świata. Mowa tu między innymi o Belli Hadid, czy Kim Kardashian. Celebrytki i modelki udowadniają, że okulary są niezbędnym dodatkiem sezonu jesiennego. Ale czy akcesoria mogą zastąpić uwielbiane przez miliony kobiet beauty triki?

Okazuje się, że tak. Są wspaniałą alternatywą na chłodne, wietrzne dni, kiedy to prawdziwe okulary z ciemną ramką mogą przytłaczać jesienne stylizacje. Złota ramka i jej pobłyskujące fragmenty delikatnie podkreślą kości policzkowe. Są też pomysłem na odwrócenie uwagi od zmęczonych, opuchniętych oczu.

Przeglądając Instagram w poszukiwaniu najlepszych przykładów, nie mamy wątpliwości, że wszelkiego rodzaju influencerki (modelki, aktorki, blogerki, piosenkarki) zakochały się w tych okularach! Wystarczy spojrzeć na Andree Diaconu i jej elegancką interpretację. Bella Hadid w okularach sfotografowała się w drodze do Seulu, a Zendaya udowodniła, że akcesoria najlepiej wyglądają z jasnoczerwoną szminką i rockową kurtką.

ZOBACZ TEŻ: OTO NAJPIĘKNIEJSZA I NAJMODNIEJSZA FRYZURA SEZONU JESIEŃ-ZIMA 2017/2018!

Podobają się Wam, czy uważacie, że dziewczyny nie wyglądają w nich dobrze?

Je m’appelle Jourdan 🖤

Post udostępniony przez Jourdan Dunn (@jourdandunn)

Miss Simone♥️

Post udostępniony przez Zendaya (@zendaya)

In between shows

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata)

O czym chcecie lajwa? 👍🏽 #glosowanie #lajw

Post udostępniony przez MARITA SÜRMA (@deynn)