Czy jest coś lepszego, niż ta idealna, jedyna kurtka zimowa, którą uwielbiasz wkładać, zabierać wszędzie ze sobą, a ona w podzięce sprawia, że wyglądasz idealnie i jest Ci ciepło w każdy, nawet najmroźniejszy dzień w roku? No cóż, tylko najpierw trzeba ją znaleźć, prawda? Fashionistki w tym roku wydały już swoją opinię na ten temat: modną i naprawdę ciepłą kurtkę znajdziecie w… New Look.

ZOBACZ TEŻ: 6 RZECZY, KTÓRE SĄ AKTUALNIE SUPER MODNE. BĘDZIESZ JE CZĘSTO WIDYWAĆ NA ULICACH

Po dziwnie ciepłej jesieni przyszedł czas na powiew chłodu, który każdy z nas odczuł na własnej skórze. Ci, którzy jeszcze nie zaopatrzyli się w ciepłe ubrania, prawdopodobnie nadal przez to przechodzą.

I kiedy my zastanawiamy się, ile warstw nie pogrubi nas na tyle, by udało nam się zmieścić ręce w rękawach od kurtki, najmodniejsze influencerki przechadzają się po ulicach w krótkiej, futerkowej kurtce, która wcale nie wygląda na ciepłą. Za to prezentuje się świetnie!

Przeglądając instagrama na pewno traficie na ten egzemplarz. Jest wprawdzie krótki, ale miękki i podszyty od środka. Dzięki tym dwóm rzeczom wiemy doskonale, że będzie jednym z naszych łupów w dzisiejsze szaleństwo zakupów!

ZOBACZ TEŻ: Nowa dostawa w DEICHMANN: Botki, kozaki, sztyblety

Zapomniałyśmy chyba dodać, że kurtka występuje również w kolorze różowym.

Skusicie się?