Po miesiącach medialnej ciąży Sarah Stage powoli żegna się ze swoim brzuszkiem. Tak, już za kilka dni na świecie pojawi się drugie dziecko modelki.

Tym czasem fanki i media nadal nie mogą nadziwić się tym, jak do samego końca ciąży przyszłej mamie po raz drugi udało się zachować TAKĄ figurę…

Przypomnijmy, że Sarah ogromną popularność zdobyła w 2015 roku, gdy na Instagramie pojawiły się jej zdjęcia w piątym miesiącu ciąży. Tak jak wtedy, tak do dziewiątego miesiąca figura modelki nie przypominała w najmniejszym stopniu wyglądu przeciętnej przyszłej mamy. Do samego końca na jej brzuchu widoczne były… mięśnie.

W przypadku drugiej ciąży nie jest inaczej. Sarah mogła zapomnieć o typowo ciążowych ubraniach. Przez całe dziewięć miesięcy zostawała aktywna, nie zrezygnowała z intensywnych ćwiczeń.

Przełożyło się to oczywiście na jej wagę. Kilka miesięcy temu modelka pochwaliła się fanom na Instagramie, ile do tego czasu udało się jej przytyć. Od początku ciąży było to 7 kilogramów. Teraz Sarah postanowiła zdradzić, ile tak naprawdę waży. Cóż… Może to być dla jej fanów sporym zaskoczeniem.

ZOBACZ TEŻ: 7. miesiąc ciąży, a Sarah Stage intensywnie pracuje na mocną opaleniznę

Pod koniec ciąży modelka waży tylko 63 kilogramy!

O „normalnym” brzuszku może zapomnieć…

Sarah Stage w 9 miesiącu ciąży waży 63 kg

👶🏻 ready!! #9monthspregnant

Post udostępniony przez MY FITNESS E BOOK AVAIL NOW👇🏼 (@sarahstage)

Sarah Stage w 9 miesiącu ciąży waży 63 kg