Wielka metamorfoza Karoliny Szostak jest jednym z gorętszych tematów ostatnich miesięcy polskiego show-biznesu. Jeśli jakimś cudem nie spotkałyście się z nim jeszcze, przypominamy…

Prezenterka Polsatu jeszcze rok temu nie mogła pochwalić się szczupła figurą. Dodatkowe kilogramy nie wydawały się być dla niej problemem. Do czasu… W końcu Karolina postanowiła zawalczyć nie tylko o szczupła sylwetkę, ale i lepsze samopoczucie. Udało się! Jej metamorfoza jest naprawdę spektakularna.

Robi ona jeszcze większe wrażenie, gdy dowiadujemy się, ile i w jakim czasie tak naprawdę zrzuciła prezenterka. Szostak postanowiła opowiedzieć o swojej przygodzie z odchudzaniem w książce…

To naprawdę pani? Takie pytanie najczęściej słyszy Karolina Szostak. Następne to: jak pani to zrobiła? No właśnie jak? O tym jest ten poradnik. Karolina zdradza w nim krok po kroku jak udało jej się schudnąć w rok prawie 30 kg. Przepisy, ćwiczenia, motywacje, rady, ostrzeżenia, drobne potknięcia i ogromny sukces. Jednym słowem cała spektakularna metamorfoza Karoliny od podszewki. Tylko ciii… to nasza tajemnica – możemy przeczytać w zapowiedziach wydania.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: OMG! Co zrobili z Karoliną Szostak na okładce Vivy?

Hmmm… O ile nie chcemy źle wróżyć Karolinie, o tyle TO skojarzenie nasuwa się tu samo… W bardzo podobnej sytuacji znalazła się kilkanaście miesięcy temu Dominika Gwit. Dla aktorki eksperymenty z odchudzaniem zakończyły się efektem jojo. Trzymamy kciuki za to, by Karolina nie musiała mierzyć się z tym problemem.

ILE?! Nie uwierzycie, ile kilogramów zrzuciła w sumie Karolina Szostak

ILE?! Nie uwierzycie, ile kilogramów zrzuciła w sumie Karolina Szostak

ILE?! Nie uwierzycie, ile kilogramów zrzuciła w sumie Karolina Szostak