Nie od dziś Kasia Sowińska wnosi na polskie salony odrobinę hollywoodzkiego blasku. Nic dziwnego, w końcu bywanie z największymi gwiazdami nie jest dla niej niczym nadzwyczajnym. Jej stylizację zazwyczaj zachwycają, podobnie jak zawsze idealne makijaż i fryzura.

ZOBACZ: MAŁO BRAKOWAŁO, A KASIA SOWIŃSKA ZALICZYŁABY WPADKĘ JAK PIETRASIŃSKA…

Kasia miała ostatnio okazję rozmawiać z dziennikarzami agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. W wywiadzie zdradziła m.in. to, ile zajmuje jej wyszykowanie się do wyjścia na czerwony dywan. Jej odpowiedź na pewno Was zaskoczy!

– Nie spędzam całego dnia, chodząc od fryzjera do makijażysty i nie przygotowuję się cały dzień do wielkiego wydarzenia. Po prostu przeważnie jestem cały dzień w pracy i około godziny 18 wracam do domu – mówi aktorka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Skoro nie cały dzień to ile? Dwie? Trzy? A może cztery godziny? Okazuje się, że nie dla niej strojenie się cały dzień. Sowińska potrzebuje zaledwie…

– Make-up zajmuje około 40–45 minut, później przez 15–20 minut poprawiam włosy, coś tam podkręcę lokówką i potem już zakładam albo garnitur, albo sukienkę – mówi Katarzyna Sowińska.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: KASIA SOWIŃSKA TEŻ CHCIAŁABY BYĆ JAK ŻONY HOLLYWOOD?

Spodziewałyście się takiej odpowiedzi?

Ile czasu potrzebuje Kasia Sowińska do wyszykowania się na imprezę? (FOTO)

Ile czasu potrzebuje Kasia Sowińska do wyszykowania się na imprezę? (FOTO)

Ile czasu potrzebuje Kasia Sowińska do wyszykowania się na imprezę? (FOTO)