Iga Krefft pokazała się w zupełnie nowym wydaniu, które zachwyciło wszystkich internautów. Ta zmysłowa sukienka podkreśliła figurę znanej z serialu „M jak miłość” gwiazdy. To wyjątkowo kobiece wydanie aktorki, która zdaniem wielu internautów przypomina… księżnę Dianę.

Pokochasz ten model sukienki. Jej uniwersalny krój i print sprawią, że będziesz się nią cieszyć przez długie lata!

Iga Krefft w nieznanym do tej pory wydaniu

Iga jest bardzo dobrze znana wszystkim widzom popularnego serialu „M jak miłość”, który na antenie gości już od wielu lat. Aktorka wciela się w nim w Ulę Mostowiak. Gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, za pośrednictwem którego utrzymuje stały kontakt z fanami. Aktorka pokazała się w genialnej kreacji, która podkreśliła jej kształty. To zniewalająca czarna sukienka na cienkich, ozdobnych ramiączkach. Jej figura oraz kształty zostały fantastycznie wyeksponowane. Całość dopełniła piękna biżuteria.

„Kiedy ja ubiorę tę kieckę…? Moje najlepsze kiecki wiszą w szafie i płaczą” – napisała Iga pod swoim wpisem. Zmysłowa sukienka wyjątkowo przypadła do gustu internautom.

Mała czarna w odświeżonej wersji – najpiękniejsze sukienki, dzięki którym poczujesz się wyjątkowo

Zmysłowa sukienka

Iga Krefft cieszy się bardzo dużą popularnością, a jej pasją jest nie tylko aktorstwo, lecz także muzyka. Fani kochają artystyczną duszę swojej idolki i starają się ją zawsze wspierać. Dlatego pod jej zdjęciami zawsze pojawia się mnóstwo komentarzy, które zawierają komplementy. Nic dziwnego – to niezwykle utalentowana oraz piękna kobieta. Tym razem nie było inaczej. Wśród fanów pojawiło się porównanie do… księżnej Diany.

„Bogini!”.

„Jak księżna Diana!”.

„Ta sukienka to poezja. Jej plecy… a Ty plus ta sukienka to poezje dwie”.

W podpisie Iga zapytała, kiedy będzie mogła ubrać tę sukienkę. Jeden z fanów ma dla niej odpowiedź:

„Proszę ubrać ją w nawet jeśli zostajesz w domu ! Zawsze wtedy kiedy jest ochota bez względu na to czy jesteś sama, czy z kimś! Ubierz ją dla siebie i celebruj codzienność”.

Myślicie, że każda okazja jest dobra, aby wystroić się w taką kreację?