Gdy spora część z Was zaczyna przygotowania do świąt, dla Anny Lewandowskiej rozpoczyna się okres czytania komentarzy dotyczących jej pomysłów na gwiazdkowe potrawy. Nie jest tajemnicą, że trenerka od dłuższego czasu przygotowuje dla swoich fanek zdrowsze zamienniki tradycyjnych dani. Próby te spotykają się z różnym odbiorem.

Ostatnio spore kontrowersje wywołały świąteczne… bezglutenowe pierniczki Ani.

Trenerka jak co roku podzieliła się pomysłem na ich zdrowszą wersję. I jak co roku zebrała dawkę pozytywnych komentarzy od swoich fanek. Niektóre chwaliły wyjście na przeciwko osobom z nietolerancją glutenu, inne pomysł na lekką odmianę w menu.

Znalazło się też kilka osób, które stwierdziły, że jest to jednak lekka przesada, szczególnie w przypadku proponowania tego typu zamienników osobom, które nie cierpią na celiakię. Nie zabrakło też komentarzy, w których fanki martwiły się o… Roberta!

Szkoda mi twojego chłopa, co ten borok przy tobie może jeść? :d – zamartwiała się jedna z nich. Na odpowiedź Ani nie trzeba było długo czekać…

wszystko:) i zdrowo Wiec niej nie będzie Ci szkoda 🙂 – odpisała trenerka.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska w blondzie?! Trenerka podzieliła się zdjęciem, które…

Cóż… Sezon komentarzy na temat suchych, bezglutenowych pierniczków możemy uznać za otwarty. Jeszcze kilka miesięcy i rozpocznie się sezon na zdrowe pączki w podobnym wydaniu…