Ida Nowakowska jest jurorką w programie „Dance Dance Dance”. W trakcie trwania jego emisji mogliśmy zobaczyć mnóstwo świetnych stylizacji, które zachwycały telewidzów oraz internautów. Młoda gwiazda szybko stała się inspiracją dla wielu kobiet. Koniecznie zobaczcie, jaka kolorowa marynarka była ozdobą jej półfinałowej stylizacji!

20 najładniejszych plisowanych spódnic do kupienia na wiosnę i lato. Ten trend szerzy się na TikToku

Jedna z najsłynniejszych gwiazd Telewizji Polskiej

Ida jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Na swoim koncie ma prowadzenie wielu programów, w tym „Bake off. Ale ciacho!”, „Pytanie na śniadanie” oraz wspomniane wcześniej „Dance Dance Dance”. Celebrytka nigdy nie kryła swojego zainteresowania modą. Nie obawia się eksperymentów oraz odważnych, nieszablonowych stylizacji. Moda oraz macierzyństwo to dwa dominujące na jej koncie w mediach społecznościowych tematy. W półfinałowym odcinku „Dance Dance Dance” zachwyciła swoim ubiorem. Jej głównym elementem była kolorowa marynarka.

 

Księżna Kate ubrała marynarkę z sieciówki. Model wyprzedał się niemal natychmiast!

Kolorowa marynarka Boco Clothing

Ida Nowakowska z chęcią korzysta z okazji wypróbowania nowych, ciekawych stylizacji. Zdecydowanie w garderobie gwiazdy nie ma miejsce na rutynę i nudę! Młoda prezenterka z chęcią pokazuje się w najnowszych trendach i zawsze ma do zaprezentowania fajną modową perełkę. Obok jej stylizacji nie przejdziesz obojętnie! W półfinale programu „Dance Dance Dance” miała na sobie fantastyczną marynarkę, która rzuciła się w oczy wielu fankom gwiazdy. Model nazywa się Picasso i jest ona dostępna w ofercie firmy Boco Clothing. Marynarka ma ekstrawaganckie kolory i długi, prosty krój. Kosztuje 450 zł. Jak Wam się podoba ta stylizacja? Naszym zdaniem prezentuje się świetnie!