Pewnego dnia, kiedy Lady Gaga obróciła się na swoim krześle do makijażu, zerknęła w lustro i zobaczyła coś co ją przeraziło. Minęły dwie, może trzy godziny, a wyglądała na bardzo zmęczoną. Nie chodziło tylko o usta rozjaśnione korektorem, ale też precyzyjnie narysowane zmarszczki i protezę nosa. „O mój boże, to jest przerażające”, powiedziała do swojego fryzjera Frederica Aspirasa.

Podczas dziewięciu miesięcy filmowania House of Gucci, Lady Gaga musiała stać się Patrizią Reggiani. Ta czarująca kobieta oskarżona o zorganizowanie zabójstwa męża Maurizio Gucci w 1997 roku powstała w wyobraźni Aspirasa. Film wymagał skrupulatnego planowania i poszukiwań w archiwach. Zdjęć ślubnych, wcześniejszych wywiadów, filmów dokumentalnych. Mowa tu o zaangażowaniu zarówno obsady jak i ekipy produkcyjny. Zapewnienie najdokładniejszego portretu każdej postaci było tu kluczowe. Lady Gaga miała ponad 50 różnych stylizacji w filmie. „Prace przygotowawcze rozpoczęły się na długo przed filmem” – dodała stylistka Gagi.

Ten model płaszcza będzie niewiarygodnie wielkim hitem nadchodzącej zimy

Rodzina królewska wydaje ostre oświadczenie dotyczące tego filmu dokumentalnego

Sonda

Diana Spencer

Oglądaliście film dokumentalny o Dianie?

Ekipa zajmująca się fryzurą i makijażem poświęciła niezliczone godziny, aby przekształcić całą obsadę w prawdziwą rodzinę i znajomych Gucci, w tym zdecydowanie nierozpoznawalnego w filmie Jareda Leto. Było tuszowanie tatuaży, protetyka podbródka i masa fryzur oraz stylizacji.

Jak udało się zakryć wszystkie tatuaże Lady Gagi? „Zaczynasz od pokrywania tatuaży pomarańczowym fluidem, potem tusz do tatuażu. Następnie trzeba to zabezpieczyć pudrem i spryskać środkiem utrwalającym. Gaga ma ich tak wiele. Należy pamiętać, że makijaż ten ociera się o ubranie. Całymi dniami maskowaliśmy jej tatuaże”, powiedziała wizażystka Lady Gagi.

Nietypowe obrączki – znajdziesz je w Krakowie!