Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków znani są ze swoich wyjątkowo ostrych ocen stylizacji gwiazd. Dwójka nie oszczędza przy tym nikogo. Co ciekawe, da się zauważyć, że w komentowaniu strojów „faworyzują” wpadki niektórych celebrytek. Na pewno jedną z ich ulubionych grup są blogerki modowe.

ZOBACZ TEŻ: Blogerki modowe na swoich instagramowych profilach

W powracającej właśnie nowej edycji Gwiazd na Dywaniku jako jednej z pierwszych obrywa się właśnie przedstawicielce tej grupy – Jessice Mercedes.

Blogerka nie pierwszy raz pojawia się w tym zestawieniu. Trzeba przyznać, że ocena, którą wystawili jej prowadzący, a która stała się częścią zapowiedzi nowego odcinka show, na pewno nie przypadnie jej go gustu…

Komentowanie jednaj ze stylizacji – z gali Doskonałość Mody – Twój Styl – Jessiki rozpoczął stylista…

Jessica Mercedes – ta się biedna naubierała na modno. Poszła w modę nie patrząc na urodę, sylwetkę, proporcję. Pomyślała – mam to za nic, będę modna. Założyła klapiszony szpiczaste obcinające nogę dramatycznie, ale przemodne. Do tego spódnico-spodnie 7/8 również przemodne i żakiet ze złotej skórki, znów bardzo modny. Wszystko modne, a wygląda jak siódme dziecko stróża. Jest blogerką modową, czyli pokazuje swoje stylizacje i ktoś ma się tym inspirować. Chciałbym wiedzieć, kto ma się tym inspirować? Bo nie czytam tego.

Wątek szybko podłapała także Joanna Horodyńska.

Dziewczyny w tym samym wieku lub 16, 17-letnie i dobijające do jej wieku. Ona ma chyba 22-lata teraz.

Później było już tylko gorzej…

Jacyków: A czy nie uważasz, że dwudziestoletnia dziewczyna z taką torebką to jest szczyt pretenchy? Coś jak Michał Witkowski pokazujący czerwoną podeszwę w bucie? Ja stawiam tutaj znak równości. Dla mnie to jest przerost formy nad treścią. Niechby sobie takie rzeczy nosiła prywatnie ale nie fotografowała się w tym bo ona ma być przykładem dla swoich rówieśnic. A w takich cenach ubrania rzucać dla swoich rówieśnic to jest niemoralne.

ZOBACZ TEŻ: Maffashion wyjaśnia, dlaczego na zdjęciach ma okrągłą buzię

Horodyńska: Ja się z tobą zgadzam ale Jessica Mercedes jest za młoda by o tym pomyśleć. Dla niej najważniejsze jest to, że ma drogą torebkę, którą może pokazać. Nawet nastoletnie rosyjskie blogerki tak nie robią. Co te młode dziewczyny, których nie stać na tą torebkę zrobią żeby ją mieć? Nawet nie chcę o tym myśleć.

Zgadzacie się z tą oceną, a może nie o końca?

Horodyńska i Jacyków ostro skrytykowali Jessikę Mercedes

Horodyńska i Jacyków ostro skrytykowali Jessikę Mercedes

Horodyńska i Jacyków ostro skrytykowali Jessikę Mercedes

Horodyńska i Jacyków ostro skrytykowali Jessikę Mercedes

Horodyńska i Jacyków ostro skrytykowali Jessikę Mercedes