Kiedyś piękna i naturalna, dziś przypomina Kylie Jenner. Przez ostatnie lata Honorata Skarbek przeszła sporą metamorfozę, której efektem są przedłużane włosy, doczepiane rzęsy i nowy, większy biust. Po kilku latach od operacji plastycznej Honorata postanowiła w końcu przyznać się do przemiany.

Czytaj także: Honorata Skarbek: Bez makijażu i BEZ RZĘS (Instagram)

Pod jednym z jej ostatnich filmików, na którym Honey zwierza się internautom z prywatnych sekretów pojawił się komentarz, który sprowokował gwiazdkę do odpowiedzi.

Jesteś taka mega szczera, a o powiększeniu biustu nie wspominasz!

Co na to Honorata?

Po tym, jak się na to zdecydowałam, w 100 % akceptuję siebie! Wszystko się zgadza, polecam. Wiadomo, że chciałabym być szczuplejsza, zgrabniejsza, mieć mniejszy cellulit, mieć gęstsze i dłuższe włosy, a tym samym – nie musieć doczepiać kilograma, ale cóż… wszystko z przymrużeniem oka.

Czytaj także: WOW! HONORATA SKARBEK DAWNO NIE WYGLĄDAŁA TAK DOBRZE! (FOTO)

Patrząc na zdjęcia Honoraty w bikini rzeczywiście odnosimy wrażenie, że w nowym wydaniu czuje się znakomicie. W poniższej galerii znajdziecie fotki Honoraty przed operacją powiększania biustu. Kiedy wyglądała lepiej?

Nowy wpis na www.HONORATA-SKARBEK.com, poza zdjęciami i mini relacją z wyjazdu na Malediwy, kilka słów, które chciałabym abyście przeczytali, tutaj przedsmak: „(…)To zupełnie inny świat wartości, jakimi kierują się ludzie i naprawdę wspaniale jest poczuć bezinteresowność, ciepło i szczery uśmiech od innych, mając cień pewności, że kiedy się obrócisz nie wbiją Ci z dziką satysfakcją noża w plecy. Na szczęście na co dzień nie mam ani chwili, aby się nad tym zastanawiać, ponieważ moja praca zajmuje mi 90% czasu, co uwielbiam, a nawet sama sumiennie jej sobie dodaję. Lubię wychodzić z domu o 9 i wracać o 20. Nie jest to dla mnie żadne obciążenie, tylko sama przyjemność. Dzięki temu sama rozporządzam swoim czasem w sposób, który mi odpowiada. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna losowi za tę wygodę, ale co prawda, sama pracuję nad tym od 14 roku życia, od 10 lat jestem niezależna i wciąż dążę do tego, aby trwało to wiecznie. Myślę, a wręcz jestem przekonana, że każdy człowiek ma taką samą możliwość posiadania władzy nad samym sobą, swoim życiem i losem. Nie każdy zaś zdaje sobie z tego sprawę i nie każdy potrafi to umiejętnie wykorzystać.” / #snapchat 👻 honkabiedronka 👻 #maldives #holiday #sun #island #girl #swimwear #bikini #body #water #paradise

Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

Ja i suszarka do rąk oraz kaloryfer. / dużo nowości na #snapchat 👻 honkabiedronka 👻

Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)