Porównań Honoraty Skarbek do najmłodszej siostry Kim Kardashian, Kylie Jenner, nie ma końca. Portale plotkarskie oraz instagramowi obserwatorzy wytykają to, że rzekomo za wszelką cenę chce upodobnić się do znanej osiemnastolatki. Miarka właśnie się przebrała i Honey puściły nerwy.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER NA POLSKIM EMA PRE-PARTY 2015?!

Pod jednym z ostatnich zdjęć, które pojawiły się na Instagramie Honoraty znalazłyśmy ostry komentarz od jednej z fanek.

Oglądam te Twoje snapy i łapie sie za głowę.. Nie mam nic do Ciebie Hona ale twoje zmanierowane tempe wypowiedzi aż sie wołają o pomstę do nieba.. Zachowujesz sie jak laska (…), zakochana w sobie MAX. Nie próbuj naśladować Kyle bo robisz z siebie totalna idiotkę w oczach normalnych dorosłych ludzi ale twoje 15letnie fanki na pewno to uwielbiają…prosze bądź sobą taka jak kiedyś.. (pisownia oryginalna).

Komentarzy w tym stylu jest całe mnóstwo i wcale nie trzeba długo szukać.

Nie wiem czy tylko mi ale na niektórych zdjęciach przypominasz Kylie Jenner

Czysta kopia Młodej Kardashianki

Aż razi kylie jenner…

100% Kylie Jenner

Ty i Jenner jak dwie krople wody 😛

Podobna do Kylie. Sliczna 🙂 to jest komplement. Jestes do niej podobna, ale jestes sobą. Nie ma nic złego w tym, ze ktoś mówi, ze ja przypominasz. 🙂 – czytamy na Instagramie.

Honey chyba nieźle się wkurzyła. Dodała swoje stare zdjęcie, a obok niego znalazł się wymowny opis.

Juz w roku 2010 odgapiałam od Kylie Jenner z 2015 roku. Przebij to. / wiecej tego jak odgapilam od Kylie Jenner zobaczycie na moim snapchacie o frywolnym nicku HONKABIEDRONKA zapraszam fanów moich oraz fanów Kylie Jenner, bez różnicy dla Was #kyliejenner – napisała piosenkarka.

Miała powody, aby się zdenerwować?