8 miesięcy… Tyle czasu zajęło ciąży Sarah Stage zaokrąglenie jej umięśnionego brzucha. Modelka latami pracowała na taki stan rzeczy. Bardzo intensywnych treningów nie pomijała nawet będąc już w ciąży – zarówno pierwszej, jak i aktualnie drugiej.

W obydwu przypadkach celebrytka nie doczekała się – przynajmniej do tej pory – chyba najbardziej widocznego objawu swojego stanu. Mowa tu oczywiście o typowym mocno zaokrąglonym ciążowym brzuszku. Trudno zakwalifikować do tej kategorii jako „typowy” jej aktualny wygląd…

Sarah podzieliła się z fanami swoimi zdjęciami z początku 8. miesiąca ciąży. Oczywiści, jak tylko mogła, starała się wyeksponować swoją umięśnioną figurę. Mięśnie tradycyjnie wybiły się tu na pierwszy plan, ale tym razem musiały dzielić go z lekkim zaokrągleniem.

ZOBACZ TEŻ: 7. miesiąc ciąży, a Sarah Stage intensywnie pracuje na mocną opaleniznę

Tak – oto pierwszy widoczny objaw tego, że Sarah naprawdę spodziewa się dziecka. Czyżby powoli zaokrąglający się brzuszek modelki odbierał właśnie hejterom główny punkt krytyki?

Dodajmy, że modelka pochwaliła się też na swoim Instagramie, ile zdążyła przytyć. Do 8 miesiąca przybyło jej ponad 8 kilogramów.

#31weeks 👶🏻 baby is kicking like crazy !!

Post udostępniony przez MY FITNESS EBOOK AVAIL NOW 👇🏼 (@sarahstage)

We’re excited !!! #31weeks 👶🏻 (📸: @von_jackson glam: @makeupbybrittneynicole )

Post udostępniony przez MY FITNESS EBOOK AVAIL NOW 👇🏼 (@sarahstage)

Hello there baby 👶🏻 Approaching #7months this week and feeling good 🙌🏼! Now off to my glucose test 🤞🏼

Post udostępniony przez MY FITNESS EBOOK AVAIL NOW 👇🏼 (@sarahstage)

Hmmm... Uwierzycie, że tak Sarah Stage prezentuje się w 8. miesiącu ciąży?