Musimy przyznać, że niektóre z najnowszych trendów urodowych inspirowanych kulinariami sprawiły, że nie raz drapałyśmy się w głowę z niedowierzania. Tym razem artystom kolorystom udało się trafić w dziesiątkę. Modna koloryzacja nazwana słodkie mango to kolejny hit tego sezonu!

ZOBACZ TEŻ: TREND ALERT! PAGENTA TO NAJNOWSZY TREND W KOLORYZACJI I PRAWDZIWY HIT JESIENI!

Kelly Massias stworzyła ten słodki kolor i przyznajemy, że już dawno nie widziałyśmy czegoś podobnego. Przynajmniej takiego koloru włosów. Pomarańczowy odcień jest na tyle subtelny, że można uznać go za naturalny. Jednocześnie jest na tyle śmiały, aby umieścić go w kategorii włosów… tęczowych?

Nie jest to całkiem kolor pomarańczowy, ale też nie rudy. Więc co to za kolor? Kelly twierdzi, że przewodnim tonem jest odcień morelowy, który umieszcza na rozjaśnionych włosach swoich klientek. Dodatkowo stylistka miesza farbę z barwnikiem w kolorze latte, aby włosy nabrały miedzianej poświaty.

ZOBACZ TEŻ: FRYZJERKA BEYONCE UJAWNIA SEKRET TRWAŁEJ KOLORYZACJI! DOŚĆ NIETYPOWY, ALE…

To świetna opcja dla blondynki, która chce się trochę zabawić swoim kolorem. Koloryzacja tego typu jest łatwa w utrzymaniu i nie wymaga dużego zaangażowania.

Podoba się Wam?

Sweet Mango 😋#KellyMassiasHair

Post udostępniony przez Kelly Massias (@kellymassiashair)