To będzie wyjątkowo gorący sezon w branży modowej. Jak się okazuje, kilka z topowych domów mody zafundowało swoim klientkom niemałą niespodziankę. Mowa oczywiście o zmianach dyrektorów kreatywnych…

Przypomnijmy, że poddał się im m.in. Dior i Saint Laurent. W pierwszej marce miejsce Rafa Simonsa zajął Jonathan Saunders. W drugiej schedę po Hedim Slimane przejął Anthony Vaccarello.

ZOBACZ TEŻ: Wiemy, kto zastąpi Rafa Simonsa w domu mody Dior

W przypadku tego typu zmian jedną stroną są potwierdzone informacje, drug zaś plotki… W ostatnich dniach to właśnie tymi drugimi żyje branża modowa. Nic dziwnego – rewelacje dotyczące zmian na stanowisku dyrektora kreatywnego Chanel podgrzały atmosferę.

Zaledwie przed kilkoma dniami w Internecie pojawiła się informacja o tym, że PONOĆ Karl Lagerfeld szykuje się do przejścia na emeryturę. Pożegnaniem 83-letniego projektanta ma być kolekcja Cruze, której prezentacja ma odbyć się w maju w Hawanie. Informacje nie są jeszcze potwierdzone, a branża modowa wytypowała już następcę Lagerfelda.

ZOBACZ TEŻ: Karl Lagerfeld odchodzi na emeryturę?

Wg plotek ma nim zostać… Hedi Slimane! Nie da się ukryć, że jet to elektryzująca informacja. Tym bardziej z perspektywy podwojenia dochodów, które zafundował pożegnanej przez niego ostatnio marce Saint Laurent

Myślicie, że jest szansa na podobne zmiany?