Takiej wiadomości mogłyśmy się spodziewać – w czasie, kiedy wszystkie najpopularniejsze gwiazdy co chwilę wypuszczają na rynek własną linię kosmetyków, również Lady Gaga nie mogła odmówić sobie tej przyjemności.

ZOBACZ TEŻ: FENTY BEAUTY SHOW – ZOBACZ JAK STWORZYĆ ORYGINALNE MAKIJAŻE KOSMETYKAMI OD RIRI!

Piosenkarka, tancerka a teraz również producentka kosmetyków – Lady Gaga już niedługo zaskoczy nas swoim najnowszym projektem. Haus Beauty czyli jej marka kosmetyków, jest już prawie gotowa.

Lista potencjalnych nowości kosmetycznych od Lady Gagi jest naprawdę szeroka i nie mamy tu na myśli jedynie produktów do makijażu. Oprócz tuszu do rzęs i paletek cieni, będziemy mogli znaleźć również maseczki, olejki i wiele innych kosmetyków do pielęgnacji.

ZOBACZ TEŻ: KKW BEAUTY WYPUSZCZA PIERWSZĄ PALETĘ RÓŻU DO POLICZKÓW!

Artystka nie chce zdradzać kiedy będziemy mogli zapoznać się bliżej z marką Haus Beauty. Ale mamy bardzo dobry trop – w jednym z wywiadów, Lady Gaga zapytana o to, czy może ujawnić swój sekret piękna, odpowiedziała, że już wkrótce będziemy mogli przekonać się o tym osobiście.

Na razie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko cierpliwie czekać na konkretną datę premiery. Wszystkie nowinki z pewnością znajdą się na stronie.

Będziecie czekać z nami?