W poszukiwaniu modowych perełek i okazji wybrałam się ostatnio zakupy w lumpeksie, które przyniosły mi wiele radości. Wizyta w sklepach z używaną odzieżą stała się dla mnie nie tylko sposobem na odświeżenie garderoby, ale też formą spędzania wolnego czasu i mojej dbałości o środowisko. Oto co udało mi się upolować.

Tajemnice z drugiej ręki. Dlaczego w lumpeksie czuć charakterystyczny zapach?

Haul lumpeksowy

@zeberka.pl

Takie perełki znalazłam dzień przed dostawą 😱😍 #haullumpeksowy #lumpeks #lumpeksowezdobycze #zakupy #ubrania #secondhand #secondhandfashion #dlaciebie

♬ Boogie Shoes – KC & The Sunshine Band

 

Wybrałam lumpeks w mojej okolicy, który znany jest z dobrej selekcji i rozsądnych cen. Dodatkowo zdecydowałam się na ostatni dzień sprzedażowy przed dostawą, zatem ceny były stosunkowo niskie w porównaniu z dniem następnym, w którym trudno jest chociażby przecisnąć się przez zatłoczone alejki w sklepie. Jestem zachwycona swoimi znaleziskami! Wśród nich są piękny przeciwdeszczowy płaszczyk w niebieskim kolorze, bomberka w stylu retro, która doskonale wpisuje się w obecne trendy, oraz kilka sportowych bluz, które świetnie sprawdzą się w moich codziennych i weekendowych stylizacjach.

HAUL LUMPEKSOWY: buty i akcesoria

HAUL LUMPEKSOWY: dżinsy i sukienki

HAUL LUMPEKSOWY: elementy garderoby gotyckiej i dystopijnej