Doskonała wiadomość dla wszystkich wielbicielek mody: już jesienią tego roku ukaże się pierwszy, pilotażowy numer polskiej edycji miesięcznika Harper’s Bazaar.
Regularne wydawanie magazynu w Polsce rozpocznie się z kolei wiosną przyszłego roku.

Magazyn Harper`s Bazaar powstał w Stanach Zjednoczonych, gdzie ukazuje się już od 1867 roku. Obecnie istnieje ponad 20 zagranicznych edycji pisma, ukazujących się m.in. w Australii, Chinach, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Czechach. Wkrótce do tych krajów dołączy także Polska.

Redaktor naczelną tytułu została Joanna Góra (kierująca redakcją Hot Moda & Shopping). Za kontakty z reklamodawcami odpowiedzialna będzie Julita Ziółkowska (dyrektor reklamy miesięczników Cosmopolitan, Hot i Joy) oraz Alicja Skrzypczak, dyrektor reklamy Wydawnictwa Hearst-Marquard Publishing, które będzie wydawało magazyn w Polsce.

Jeżeli polski „Harper’s Bazaar” będzie zdecydowanie wyróżniał się zarówno pod względem wizualnym jak i języka, to ma szansę zdobyć grupę wyrafinowanych, wymagających czytelniczek. Niezbyt dużą, bo elitarną – w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl przyznał Piotr Zachara, redaktor naczelny miesięcznika In Style.

Już nie możemy się doczekać! Swoją drogą, ciekawi jesteśmy, kto ozdobi pierwszą okładkę polskiego wydania Harper’s Bazaar. Macie już swoje typy?

Harper's Bazaar wkrótce w Polsce!

Harper's Bazaar wkrótce w Polsce!

Harper's Bazaar wkrótce w Polsce!