Gwiazdą majowego numeru Harper’s Bazaar jest Halle Berry.

W wywiadzie aktorka opowiada, że czuje się spełnioną kobietą, a macierzyństwo jest najwspanialszą rzeczą, jaka mogła ją spotkać w życiu.

Przyznaje też, że po ciąży musiała zmienić swój styl życia, nie tylko w związku z pojawieniem się nowego członka rodziny. Halle sporo przytyła, a dojście do dawnej formy kosztuje ją sporo wysiłku: – „Gimnastykuję się, jem inaczej, zażywam też więcej witamin” – mówi.

Aktorka nie wierzy w zapewnienia gwiazd, że nic nie robią, aby utrzymać szczupłą sylwetkę. Berry wyznaje, że od wielu lat stosuje dietę, tym bardziej, że jest diabetyczką, więc musi szczególnie dbać o swoją kondycję i zdrowie.

Z wywiadu dowiadujemy się także, że Halle gdy chce wyglądać naprawdę dobrze, zwraca się do swoich ulubionych projektantów: Roberto Cavalli, Dolce&Gabbana, Versace, czy Calvina Kleina.

Wywiadowi towarzyszy radosna sesja zdjęciowa, w której widzimy Berry „zamkniętą” w mydlanej bańce. Nie zabrakło też kreacji z wysokiej półki, takich marek, jak: Christian Dior, Blumarine, Calvin Klein i Fendi.

Jak Wam się podoba Halle Berry uśmiechająca się z kart Harper’s Bazaar?

Fendi – wiosna 2009
 Halle Berry na diecie

Blumarine – wiosna 2009
 Halle Berry na diecie

Calvin Klein – Pre-Fall 2009
 Halle Berry na diecie

Christian Dior – wiosna 2009
 Halle Berry na diecie

 Halle Berry na diecie