Rok 2018 był dla nas rokiem wielu zmian, ekscytujących nowości i zaskakujących trendów kosmetycznych oraz urodowych. Plus, warto pamiętać o tym, jak wiele zmian zaszło w samym show biznesie. Biorąc na warsztat Hailey Baldwin, warto wspomnieć o jej szalonym roku – jeszcze niedawno słyszeliśmy plotki o jej romansach, gdy tymczasem Hailey postanowiła wszystkich zaskoczyć… wychodząc potajemnie za Justina Biebera. Od niedawna jej konto na instagramie zmieniło się na @haileybaldwin. Ale to nie koniec zmian. Gwiazda właśnie mocno ścięła włosy i pochwaliła się tym na swoim instagramie.

Hailey należy do wąskiego grona kobiet, którym podobają się krótkie włosy. I nie boi się z nimi eksperymentować. Pamiętacie, jak w tamtym roku przefarbowała włosy na różowo? W takiej fryzurze pojawiła się na czerwonym dywanie MET Gala wraz z piosenkarzem, Shawnem Mendes’em.

ZOBACZ TEŻ: HAILEY BALDWIN ZMIENIŁA FRYZURĘ! JESZCZE NIGDY NIE MIAŁA TAK DŁUGICH WŁOSÓW!

Kilka dni temu gwiazda ponownie mocno skróciła włosy, nadając im świetny wygląd boba w stylu lat ‘90. Proste i cienkie blond włosy gwiazdy z pewnością są jej bardzo wdzięczne za taką pielęgnację.

Warto zwrócić uwagę na to, że Hailey jest idealną kandydatką do krótkich włosów – podłużna, szczupła twarz, duże oczy i usta są tylko podkreślane przez krótsze kosmyki. Ewidentnie długość włosów zupełnie nie przeszkadza też stylistom podczas pracy z modelką podczas sesji zdjęciowych. Nie wygląda też na to, że dokładają jej doczepów.

ZOBACZ TEŻ: LUBICIE STYL HAILEY BALDWIN? ZAINSPIRUJCIE SIĘ TYMI STYLIZACJAMI! (FOTO)

A my musimy przyznać, że Hailey jest bardzo dobrze w takiej fryzurze. Aż kusi, żeby znowu ścinać własne!

Myślicie, że Justinowi też się podobają?