Księżna Diana uważana była za prawdziwą ikonę mody. I chociaż od jej śmierci minęło już wiele lat, Królowa Ludzkich Serc wciąż jest inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie.

Księżna Meghan Markle ujawniła skąd czerpała inspiracje na swój ślubny makijaż

Legendarne stylizacje

Księżna Diana słynęła z niezwykłego poczucia stylu, a jej oryginalne stylizacje na zawsze zapisały się w historii mody, zyskując miano ponadczasowych. Z okazji 22 rocznicy jej śmierci, która przypada na 31 sierpnia, magazyn Vogue postanowił oddać księżnej hołd w naprawdę niezwykły sposób.

Francuskie wydanie prestiżowego magazynu stworzyło sesję, inspirowaną legendarnymi stylizacjami księżnej Diany – wśród nich oczywiście kultowe połączenie biker shorts z oversizeową, dresową bluzą. Obcisłe szorty były znakiem lat 80., a także jednym z ulubionych elementów garderoby księżnej.

Hailey Bieber przyłapana przez paparazzi. Jak wygląda naprawdę?

Niezwykła sesja

W tym roku wróciły do łask, stając się największym i chyba najbardziej nieoczekiwanym trendem tych wakacji. Z małą różnicą – łączyliśmy je ze szpilkami i elegancką górą. Vogue udowadnia jednak, że klasyczne połączenie biker shorts z szeroką bluzą wciąż wygląda stylowo.

W sesji wystąpiła Hailey Bieber, co zbulwersowało wielu fanów Diany. Twierdzą, że porównanie księżnej do celebrytki jest niesmaczne i wysoce nie na miejscu. Zapominają jednak, że sesja nie miała na celu porównania Hailey do Lady Di, a raczej przypomnienie jej ogromnego wpływu na modę.

Jak o urodę dbała Księżna Diana? Jej makijażystka zdradza to po latach.

Co o tym myślicie?