Podczas swojego czwartego występu na przyjęciu organizowanym przez Vanity Fair, modelka postawiła na ponadczasową czarną suknię Saint Laurent z asymetrycznymi rękawami, satynowym panelem i dużą kokardą na ramieniu. Stylizację uzupełniła dużą diamentową nausznicą, udowadniając, że nigdy nie należy mówić nigdy odrobinie blasku. Jej suknia wpisuje się w niezwykle modną estetykę gotycką.Wygląda jak wyciągnięta z garderoby rodziny Addamsów.

Już nie klasyczny trencz. Dua Lipa, Gigi Hadid i Hailey Bieber lansują ten model płaszcza na wiosnę

Minimalistyczna stylizacja na czerwony dywan Vanity Fair jest dość zaskakującym wyborem, gdyż właśnie tam gwiazdy pozwalają sobie na nieco bardziej awangardowe stylizacje. W tym roku Olivia Wilde miała na sobie czarny stanik, a Hunter Schafer zrezygnowała z niego całkowicie pojawiając się jedynie w piórku ledwo osłaniającym piersi.

Stylistka Hailey zdecydowanie skupiła się na konstrukcji i najważniejszym trendzie tego roku, czyli asymetrii. Karla Welch postawiła się na ponadczasową kolumnową suknię z długimi rękawami. Dramaturgii stylizacji dodał rękaw połączony z rękawiczką oraz satynowy panel biegnący wzdłuż lewej strony sukienki.

Chciała mieć piękne rzęsy. Teraz przestrzega inne kobiety

Sonda

Porada kosmetyczna

Aplikujesz róż do policzków według metody mamy?

Hailey