Hailey Baldwin mimo znanego nazwiska długo próbowała przebić się do pierwszej klasy w Hollywood. Dopiero małżeństwo z Justinem Bieberem zapewniło jej bilet na wyżyny show biznesu. Wcześniej jej kariera w modelingu nieco stała, a teraz co chwila widzimy 21-latkę w nowej sesji zdjęciowej dla największych tytułów. Tym razem sesja jest trochę w stylu Hailey i jej męża – jest trochę spontaniczna, trochę niechlujna, a już na pewno oderwana od ziemi, bo czy któraś z Was chodzi w majtkach do spożywczaka?

ZOBACZ TEŻ: HAILEY BALDWIN ZMIENIŁA FRYZURĘ! JESZCZE NIGDY NIE MIAŁA TAK DŁUGICH WŁOSÓW!

Sesję dla amerykańskiego Harpers Bazaar na pewno można jednak dodać do udanych. Styl na wczesne lata 90 przebija się już od pierwszego zdjęcia. I kiedy bluzki z napisem “TEAM SELENA” wyprzedają się jak świeże bułeczki, Hailey próbuje ocieplać swój wizerunek, jedząc pomarańcze w kostiumie kąpielowym i dodatkowych majtkach od kompletu.

Wśród licznych domów mody przebija się jednak widocznie Tommy Hilfiger (gwiazda właśnie została twarzą jego nowej kolekcji), Fendi i Versace.

ZOBACZ TEŻ: HAILEY BALDWIN BEZ MAKIJAŻU! WYGLĄDA NA PRZEMĘCZONĄ?

I chociaż w życiu nie wyszłybyśmy w kapciach hotelowych na ulicę, musimy przyznać, że zdjęcia Zoey Grossman są naprawdę przyjemne i miło się na nie patrzy.

Nowe zdjęcia Hailey przekonają Was do zmiany koszulki na “Team Baldwin”?