Gwyneth Paltrow wzięła udział w pokazie mody Gucci „Love Parade”, ubrana w replikę jej garnituru z lat 90. Kostium Paltrow, który miała na sobie 2 listopada, na Hollywood Boulevard w Los Angeles, był inspirowany kostiumem z jej własnej garderoby, który gwiazda nosiła w 1996 roku na MTV Video Music Awards.

Świeczka o zapachu waginy. Kupicie ją w sklepie Gwyneth Paltrow

Czerwony garnitur gwiazdy w stylu vintage został zaprojektowany przez poprzedniego dyrektora kreatywnego Gucci Toma Forda na potrzeby kolekcji marki w kolekcji jesień/zima. Ten, który Gwyneth miała na sobie na ostatnim pokazie mody, został zaprojektowany przez obecnego dyrektora kreatywnego Alessandro Michele na potrzeby kolekcji wydanej w 100. rocznicę marki Gucci. Gwiazda wystylizowała go z jasnoniebieską koszulą oxford, czerwonymi szpilkami i zgrabnym niskim kokiem.

Ta wspaniała replika garnituru zachwyciła wielu fanów, jednak ekolodzy nie byli aż tak podekscytowani. Wielu komentatorów w internecie twierdzi, że wystarczyło zachować poprzedni garnitur i włożyć go na imprezę. Co myślicie o wykonywaniu replik ubrań?

Pierwszy sezon „Squid Game” miał mieć zupełnie inne zakończenie. Co miało się wydarzyć?

Sonda

paznokcie na jesień

Jaki kształt paznokci lubisz?