W tym roku najwięcej szumu zrobił Sylwester zorganizowany we Wrocławiu. Niewiele mniej hucznie było też w Warszawie i Krakowie.

Na scenie mogliśmy zobaczyć wiele gwiazd, nie tylko tych krajowych. Tak się złożyło, że na wszystkich wyżej wymienionych imprezach ciągle przewijał się jeden motyw – chodzi o część stroju piosenkarek – legginsy.

Gwiazdy i gwiazdki poubierane w getry dumnie prezentowały swoje tyłki i „przodki”. Doda wybrała jaskrawo-różowe z motywem pioruna w stylu Wonder Women. Tatiana Okupnik postawiła na czerń, a długość jej bluzki również nie pozostawiała wiele dla fantazji. Na noszenie legginsów niczym spodni skusiła się także Kasia Kowalska.

Na szczęście część wokalistek przyjęła znaną w świecie mody zasadę, że getry powinno traktować się jak rajstopy i postarały się o zakrycie bioder – były to: Natalia Kukulska i Kate Ryan.

W tym roku obie telewizje poszły za światowym trendem i zaprosiły zespoły wykonujące piosenki Abby. Panie z jednej z grup także pokazały się w legginsach, tak obcisłych, że trudno było skupić się na śpiewanych przez nie piosenkach, skoro przed oczami mieliśmy cameltoe.

Podsumowując, Zeberka mówi „tak” getrom, ale tylko wtedy, jeżeli nie musimy oglądać tyłków i tym bardziej „przodków”.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

 Gwiazdy w legginsach

 Gwiazdy w legginsach

 Gwiazdy w legginsach

 Gwiazdy w legginsach