Tegoroczna gala The Whitney Museum of American Art odbyła się pod patronatem domu mody Versace.

Gwiazdą wieczoru była Donatella, którą otoczył wianuszek gwiazd ubranych w suknie jej autorstwa.

Gwiazdy w kreacjach VersaceGwiazdy w kreacjach Versace

Wyjątkowy projekt z najnowszej linii Atelier Versace miała na sobie Shakira. Obcisła kreacja wyeksponowała sławne już biodra piosenkarki, a całość dopełniły sandały na obcasach i mała torebka.

 Gwiazdy w kreacjach Versace

Niesamowicie w czerwieni wyglądała Lake Bell. Do tej pory aktorka wybierała ryzykowne i nieco mroczne stroje, jednak to długa suknia z jesiennej kolekcji Versace wydobyła z niej prawdziwą kobiecość.

 Gwiazdy w kreacjach Versace

Błękitną mini z tej samej kolekcji wybrała Alexa Chung. Brytyjka, znana jest z oryginalnego stylu, swoją dziewczęcą sukienkę zestawiła z ciążkimi botkami.

 Gwiazdy w kreacjach Versace

Hana Soukupova postawiła na prosty krój i mocny kolor. Jej skromna sukienka została wzbogacona dodatkami; metalowym paskiem, bransoletką, małą torebką i sandałkami z wiosenno/letniej linii Versace.

 Gwiazdy w kreacjach Versace

Na pokazanie dekoltu zdecydowała się natomiast Mischa Barton, która na gali pojawiła się w długiej kreacji z asymetrycznym rękawem. Granat materiału został skontrastowany z żółtą torebką.

 Gwiazdy w kreacjach Versace

Okazja ta była idealna dla Lindsay Lohan do zaprezentowania się w którymś ze swoich projektów dla Ungaro. Gwiazdka postawiła jednak na złoty szyk od Donatelli, do której, jak twierdzą złośliwi, sama zaczęła się coraz bardziej upodabniać.

 Gwiazdy w kreacjach Versace

Robiąca błyskawiczną karierę w świecie mody Chanel Iman pokazała swoją szczupłą figurę w turkusie z jesiennej kolekcji. Seksowną mini dopełniły srebrne sandałki i torebka na długim pasku.

 Gwiazdy w kreacjach Versace

W projekcie z tej samej linii zaprezentowała się również Taylor Momsen. Gwiazdka zdecydowała się na szykowną, długą kreację, którą za wszelką cenę starała się zepsuć kabaretami, ciężkim makijażem i niedbałą fryzurą.

 Gwiazdy w kreacjach Versace

Natomiast sama Donatella wybrała jeden ze swoich najnowszych projektów – bladoróżową suknię z wiosennej kolekcji.

Taki sam odcień miał też strój młodej mamy – Jennifer Hudson, która całość doprawiła bransoletką i małą torebką.

Jak Wam się podobają gwiazdy prezentujące wieczorowy szyk domu mody Versace?