Uff, pracowity weekend dla znanych i lubianych. Imprezy halloweenowe wymagały odpowiedniej oprawy, trudno było wybrać oryginalny kostium, ale niektórym się udało. Zobaczcie, kto jak się prezentował:

Torri Spelling pojawiła się na imprezie wraz z całą rodziną. Wystąpiła w zielonym kostiumie ucharakteryzowana na pawia. Kunsztowny makijaż, peruka, nawet buty ozdobione piórami – widać, że zadbała o każdy szczegół. Jej córka wybrała kostium księżniczki, a syn oraz mąż Dean McDermott stali się na jedną noc kopiami Wolverina.

Janet Jackson zaskoczyła nas. Na imprezie promocyjnej domu mody Lanvin piosenkarka pojawiła się w kostiumie będącym skrzyżowaniem Zorro z seksowną bussines-woman. Uroku stylizacji dodał hiszpański wąsik, kapelusz i cygaro oraz tiulowy „ogon”.

Styl Halloween cały rok? Jeśli komuś to pasuje, to na pewno Tilli Tequilli. Na party Halloween in Bel-Air celebrytka pokazała się w kusym, czerwonym, dwuczęściowym kostiumie z cekinami, masce-motylu oraz błyszczącej kolii. Do kompletu wysokie czerwone platformy i szminka w tym odcieniu.

Znana jako Snooki gwiazdka reality show Jersey Shore Nicole Polizzi pojawiła się w klubie Jet w Los Angeles w przebraniu… ogórka. Było zielono i błyszcząco.

Która z tych czterech pań wywarła na Was pozytywne wrażenie? Zapraszamy do głosowania!