Na charytatywnym koncercie Jingle Bell Ball w Londynie co roku pojawiają się najlepsi artyści. Tym razem był tam m.in. zespół Black Eyed Peas z Fergie oraz takie piosenkarki jak Duffy, Alexandra Burke i Nicole Scherzinger.

Każda z artystek miała inny pomysł na stylizację na swój występ. Duffy wybrała czarną retro sukienkę z dziewczęcym kołnierzykiem i klasyczne pantofle na obcasie, do tego odpowiednią fryzurę z kokardą we włosach i skromną biżuterię.

Alexandra Burke paradowała w białej sukience i wysokich brązowych botkach, jednak w czasie występu pokazała się w gorsetowym stroju w groszki ze złotymi ozdobami na wysokości bioder.

Nicole Scherzinger na jedną noc zmieniła się w kobietę-kota. Czerwono-czarny, bardzo dopasowany strój a do tego uczesanie a la Kate Perry sprawiły, że Nicole błyszczała i uwodziła.

Fergie poza sceną chowała się pod cętkowanym kapeluszem z wielkim rondem i za czarnymi okularami, natomiast na scenie pokazała się w króciutkiej wielokolorowej sukience z czarnymi paskami i podobnej bransoletce.

Zobaczcie zdjęcia i klipy z koncertu:


Duffy

Duffy – All I Want For Christmas Is You


Alexandra Burke

Alexandra Burke – Bad Boys


Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger – Poison


Fergie

Black Eyed Peas – I Gotta Feeeling