Critics Choice Awards może i nie należy do najważniejszych impez filmowych, ale sądząc po ilości aktorek i celebrytek, które stawiły się na gali, z pewnością zasługuje na bliższe spojrzenie. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o modę.

Większosć pań zaprezentowała się w kreacjach od najlepszych projektantów głównie z kolekcji jesienno-zimowych 2010 lub wiosenno-letnich 2011.

Jedna z młodszych uczestniczek, Elle Fanning, wystąpiła w całkiem dojrzałej, bogto zdobionej sukience Valentino. Z tego domu mody kreację miała także Eva Mendes.

Natalie Portman wybrała dominującą biel – projekt Gianfranco Ferré. Na ten kolor postawiła także Michelle Williams decydując się na Balenciagę.

Nicole Kidman i Mila Kunis postawiły na czerń w wykonaniu Niny Ricci a Emily Blunt zdecydowała się na ciekawy fason od Azarro.

Pudrowy róż i szarfa wyróżniały sukienkę Julii Ormond, która pochodzi z kolekcji Tadashiego Shoji. Siostry Kardashian powstawiły na zmysłowość – Kim w wersji od Very Wang a KhloeBlumarine.

Julianne Moore wybrała minimalizm w postaci małej czarnej Rolanda Moureta a Mandy Moore w ciemnofioletowej kreacji projektu Monique Lhuillier wyglądała po prostu zjawiskowo.

Teraz pora na Was – które z kreacji podobają się Wam najbardziej?


Emily Blunt


Elle Fanning


Khloe Kardashian


Kim Kardashian


Nicole Kidman


Mila Kunis


Eva Mendes


Julianne Moore


Mandy Moore


Julia Ormond


Amber Rose


Michelle Williams


Natalie Portman