Kilka dni temu pisałyśmy Wam o świetnej akcji magazynu Joy – #NOMAKEUPCHALLENGE. Pomysł zrodził się w momencie, gdy Ewa Grzelakowska-Kostoglu, czyli YouTuberka znana jako Red Lipstick Monster, wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym pokazała, jak wygląda w makijażu i bez niego. Wtedy w sieci zawrzało. Chyba nikt nie mógł spodziewać się tego, że z pozoru zwykłe zdjęcie wywoła w sieci takie kontrowersje.

ZOBACZ: ŚWIETNA AKCJA JOY’A – #NOMAKEUPCHALLENGE – WEŹMIESZ W NIEJ UDZIAŁ?

Redakcja Joy’a przyznała, że dopiero wtedy doszło do nich to, jak wielkim tematem tabu jest brak makijażu. A przecież pokazywanie się bez niego nie powinno być niczym dziwnym! Całe szczęście akcja wyszła na dobre i codziennie przyłączają się do niej kolejne czytelniczki oraz gwiazdy i modelki.

Jesteście ciekawe, kto zmył makijaż specjalnie dla Joy’a? M.in. Sylwia Nowak, Omenaa Mensah, Paulina Holtz, Marta Dyks, Aleksandra Krysiak, Maja Pukarowska, Ada Fijał, Kasia Zielińska… Jesteśmy przekonane, że na tym się nie skończy!

ZOBACZ TEŻ: DRUGI DZIEŃ #NOMAKEUPCHALLENGE

Pamiętajmy! Jesteśmy piękne nawet bez makijażu!

#nomakeupchallenge#joypoland#jointous#summerselfie#divisionmodel

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 21 (@krysiakaleksandra)

Raz po raz pojawiają się w internetach różne akcje typu #nofilter aby oddać sprawiedliwość prawdzie. Akcja #NOMAKEUPCHALLENGE miesięcznika @joypoland ma na celu uświadomić kobietom, że są piękne, niezależnie od tego czy mają make up czy nie. Osobiście nie mogę pojąć jak można kogoś hejtować nie za to, że jest złym człowiekiem tylko za to jak wygląda 😳😔świat nie przestanie mnie zadziwiać… @redlipstickmonster Ty wiesz, dlaczego ta akcja 💋 Wrzucam więc swoją poranną fotę bez makijażu i bez filtra. Jeśli chcesz, możesz zrobić to samo tagując : NOMAKEUPCHALLENGE 💓👍🏻💄 Nie dajmy się, dziewczyny!!! #girlspower #siła #jestempiręnabezmakijażu #kobieta #mama #aktorka #sportowiec

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paulina Holtz (@paulina_holtz)

#morning #sunnyday #happygirl #nomakeup #nocry 😜☀😀 #nomakeupchallenge #joypoland 😘

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika adafijal 🌙actress 🌙fashionist (@adafijal)

Odłóż kosmetyczkę, uśmiechnij się! To najlepszy makijaż dla Twojej twarzy #nomakeupchallenge #joypoland #wgarderobie #teatrkwadrat

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)