Gwiazda TikToka, Corey O’Brien, podąża za Kardashianami, odtwarzając ich stylizacje. W chwili, gdy Kim Kardashian trafiła na czerwony dywan Met Gali 2022 w sukience Marilyn Monroe, O’Brien zaczął zastanawiać się, jak odtworzyć kultową stylizację w zaciszu własnego domu.

Lili Reinhart uderza w Kim Kardashian po Met Gali 2022

„Zapisałem kilka zdjęć i filmów, scena po scenie, a potem poszedłem na polowanie. Biorąc pod uwagę, jak piękna jest suknia i jej historia, byłem niezwykle skrupulatny we wszystkim”, powiedział w jednym z wywiadów O’Brien. „Nikt nie może przewyższyć Kim ani zmarłej Marilyn Monroe, ale chciałem zrobić coś, co odda hołd ich pięknu i wytrwałości, dowcipowi i ponadczasowości, a wszystko to będąc wiernym sobie i moim naśladowcom”, dodał.

@corey_obrien

click, click. @kimkardashian 📸 #fyp #metgala #kimkardashian #marilynmonroe

♬ original sound – Corey O’Brien

Ostatecznie twórca użył sukienki Forever 21 za 12 dolarów i ponad 350 dżetów przyczepionych do sukienki. „Możesz uzyskać wysokiej jakości stylizację bez wydawania dużych pieniędzy”, żartował. Aby dopełnić efektu, O’Brien przebrał się też za chłopaka Kim Kardashian, Pete’a Davidsona, który pomógł jej wejść na galę Met w oryginalnej sukni Monroe od Jean Louisa.

Aż 80 proc. młodych Polek i Polaków opowiada się za prawem do aborcji do 12. tygodnia ciąży

@corey_obrien

twinning. @Kim Kardashian 💎 #fyp #metgala #kimkardashian #petedavidson

♬ original sound – Corey O’Brien