Maja Sablewska od lat czuwa nad wyglądem Polek. Gwiazdka prowadzi swój własny program, w którym kobiety pod jej czujnym okiem przechodzą ogromne modowe metamorfozy. Maja wielokrotnie powtarzała, że uwielbia zakupy, z resztą – jak zdecydowana większość kobiet. Ostatnio w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle zdradziła kilka swoich grzeszków. Jesteście ciekawe?

ZOBACZ: SABLEWSKA NIE POWINNA EKSPONOWAĆ STÓP? TO NIE WYGLĄDA DOBRZE

Maja zdradziła, że kobiety decydują się na metamorfozy głównie na wiosnę i lato.

– Mamy wachlarz fenomenalnych stylistów, którzy skompletują nam tak szafę, że będziemy zadowolone. Natomiast radziłabym zatrudniać do tego sprawdzone osoby – mówi Maja Sablewska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Sablewska radzi, aby rewolucję w szafie robić mądrze. Przede wszystkim należy zgromadzić bazę, czyli rzeczy niezbędne każdej eleganckiej kobiecie: marynarkę, biały T-shirt, jeansy, które dobrze pasują do sylwetki, wygodne szpilki, wygodne sportowe buty oraz botki.

– Później dopiero, gdy skompletujemy taką szafę, jesteśmy w stanie dobrać z trendów, które proponują sklepy, coś co jest modne, ale też pasuje do naszego stylu i naszej osobowości jak chociażby bomber w tym sezonie bardzo modny – mówi Maja Sablewska.

style="overflow:hidden;">Zdaniem stylistki lepiej kupić mniej rzeczy lepszej jakości niż wiele byle jakich. Na rzeczy bazowe warto wydać też nieco więcej pieniędzy, będą one bowiem służyć przez kilka sezonów. Ona sama kupuje zarówno w sieciówkach, jak i w butikach znanych marek i projektantów z segmentu premium.

– Jak jest mi potrzebna porządna marynarka to idę do porządnego butiku, wydaję dużo pieniędzy, ale ta marynarka służy mi później prze wiele lat – mówi Maja Sablewska.

style="overflow:hidden;">Mimo, że Maja stara się być rozsądna w robieniu zakupów, czasami zdarza jej się ponieść emocjom.

– Tak czasami jest, że po prostu dla rozładowania emocji udaję się do jakiegoś sklepu. Głównie są to jakieś secondhandy albo sieciówki, tam wtedy się próbuje zaszyć i znikam na parę godzin – mówi Maja Sablewska.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: CO SIĘ DZIEJE Z TWARZĄ MAI SABLEWSKIEJ?

Spodziewałyście się takiej odpowiedzi?

Grzeszki Mai Sablewskiej - gdzie chodzi, gdy chce rozładować emocje?

Grzeszki Mai Sablewskiej - gdzie chodzi, gdy chce rozładować emocje?

Grzeszki Mai Sablewskiej - gdzie chodzi, gdy chce rozładować emocje?