Kiedy marki Balmain i L’Oréal ujawniły, że współpracują nad wspólną linią szminek, branża modowa i urodowa zadrżały z zachwytu. Wygląda na to, że wszystkie miłośniczki kosmetyków i biżuterii na zawsze zapamiętają nadchodzący sezon świąteczny. Już w grudniu szminki BalmainxL’Oréal będzie można nosić jak naszyjniki. I nie znajdziemy w nich tandetnych elementów i kiczowatej krzykliwości! Niezwykle elegancka estetyka i wspaniałe odcienie to coś, na co już od dawna miałyśmy ochotę!

ZOBACZ TEŻ: OLIVIER ROUSTEING STAŁ SIĘ KOLEJNĄ OFIARĄ OPERACJI PLASTYCZNYCH? (FOTO)

Olivier Rousteing stworzył kolekcję naszyjników, które na pierwszy rzut oka wcale nie wyglądają jak szminki. Marmurowe wykończenie i złote pomponiki to coś, co uwiodło nas od pierwszego wejrzenia. Trzy różne kolory symbolizują trzy linie Balmain: Tribe Couture, Tribe Glamazone i Tribe Rock.

Zainspirowani rzemieślniczym dziedzictwem Balmain i naszymi najnowszymi kolekcjami, stworzyliśmy dla kolekcjonerów ten dodatek. W ten sposób powstały wisiorki w stylu couture. Uwielbiam je. Każdy ukrywa sekretną moc: jedyny w swoim rodzaju odcień szminki.

style="overflow:hidden;">– opowiada dyrektor kreatywny marki Balmain.

ZOBACZ TEŻ: CZY KYLIE JENNER POWINNA BYŁA ZAKŁADAĆ NA SIEBIE TĘ SUKNIĘ OD BALMAIN?

Szminki-naszyjniki będą dostępne od grudnia tego roku. Co prawda informacja o cenach nie została jeszcze ujawniona, ale biorąc pod uwagę fakt, że oryginalne szminki BalmainxL’Oreal wyceniono na około 50 złotych, trzymamy kciuki, aby cena naszyjników pozostała w podobnym miejscu.

Podobają się Wam?

Gratka dla kolekcjonerek! Balmain i L’oreal wypuszczają na rynek...