Hmmm… Można by nie zgodzić się z tym stwierdzeniem, chociaż w przypadku Olgi Kaczyńskiej i Mateusza Jarzębiaka wydaje się ono być całkiem adekwatne. Nie da się ukryć, że para sprawia wrażenie, jakby zapragnęła pogrzebać wzajemnie swój modelingowy potencjał pod warstwą selfie i nie do końca udanych prób zaistnienia w przestrzeni branżowej i portalach społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ: Marcin Tyszka wyśmiał na FB Osi Ugonoh i Michała Baryzę!

W przeciwieństwie do pozostałej czołówki uczestników czwartej edycji Top Model, Góral przepadł w show-biznesie. Problem jego i Olgi zauważył przed kilkoma tygodniami Marcin Tyszka. Juror programu, w którym zaistniała para, od początku nie krył lekkiego zażenowania ich wspólnymi poczynaniami. Kilka razy próbował – niestety bezskutecznie – zwrócić uwagę niedoszłym modelom na wizerunkowe błędy, które popełniali. Teraz do fotografa dołączyła jego koleżanka z branży, Anja Rubik.

Znana modelka w rozmowie z portalem topmodel.tvn.pl jedynie potwierdziła słowa Tyszki…

– Ja im radzę, żeby się brali do pracy! Jeśli mają takie ambitne plany, to proponuję dużo, dużo pracować, no i też wyjazd za granicę – podsumowała dwójkę Anja.

style="overflow:hidden;">O opinię został też przy okazji zapytany fotograf.

– Jak Anja i Szasza każdy chciałby być (…) Ja na to patrzę z przymrużeniem oka. Wydaje mi się, że to jest troszeczkę żenujące. Wolałbym ich zobaczyć więcej, nawet w parze, w sesjach modowych, a nie tylko oglądać ich życie rodzinne na Facebooku i wszystkich portalach społecznościowych. Niech się wezmą za pracę w modzie, a nie tylko za robienie selfie w toalecie, mieszkaniu i na tarasie.

style="overflow:hidden;">Trudno się nie zgodzić z dwójką profesjonalistów?

Cały wywiad z Anją i Marcinem znajdziecie TUTAJ.

Góral i Olga ponownie obrywają - tym razem od Rubik i Tyszki

Góral i Olga ponownie obrywają - tym razem od Rubik i Tyszki

Góral i Olga ponownie obrywają - tym razem od Rubik i Tyszki

Góral i Olga ponownie obrywają - tym razem od Rubik i Tyszki