Zastanawiasz się, czego jeszcze nie wiesz o córce Micka Jaggera? Może chociażby tego, że Georgia May Jagger wcale nie chciała zostać modelką!

ZOBACZ TEŻ: GEORGIA MAY JAGGER DLA RESERVED – NOWE ZDJĘCIA!

W rozmowie z dziennikarką TVN, Anią Wendzikowską, modelka ujawniła jeszcze kilka sekretów ze swojego życia!

Uwielbiam prace w różnych krajach, nie tylko w Anglii czy Stanach. Dla mnie to wielka frajda pracować dla wielu marek, np. dla polskiej czy brazylijskiej. To bardzo interesujące, poznaje wtedy ludzi z całego świata! – powiedziała Georgia.

style="overflow:hidden;">

Twoja mama była sławną modelką, Twoja siostra również jest modelką. Czy dla Ciebie było oczywiste, że pójdziesz w ich ślady? – zapytała Wendzikowska.

style="overflow:hidden;">

Nie, wręcz odwrotnie, byłam strasznie przeciwna! Opierałam się temu od dziecka! Zajęło mi dużo czasu zanim dotarłam do miejsca, w którym jestem teraz. Zajmuje się modelingiem od siedmiu lat, ale zależało mi na tym, żeby skończyć szkołę i studiować – odpowiedziała modelka.

style="overflow:hidden;">Jesteście ciekawe, skąd wziął się aktualny styl modelki?

Kiedy byłam mała moja mama zainteresowała mnie Vivienne Westwood, dlatego zawsze uważałam, że ubrania nie muszą być seksowne i kobiece. Mama mówiła mi, że mam się ubierać dla siebie, czasami nawet trochę przesadnie, teatralnie. Ale nie jestem aż tak szalona, jak ona. Mama zachęcała mnie, żebym ubierała się niestandardowo, bo w modzie chodzi o to, żeby się wyróżniać! – z uśmiechem wspominała Jagger.

style="overflow:hidden;">Przyznała również, że jest bardzo zżyta ze swoją rodziną.

Kocham moich rodziców, oczywiście to, że jestem ich córką bardzo pomogło mi w karierze i stałam się rozpoznawalna. Jestem z nich dumna – kontynuowała modelka.

style="overflow:hidden;">Modelka tak samo, jak większość małych dzieci, wstydziła się swoich rodziców!

Jak byłam mała to wstydziłam się mojej mamy, która zawsze była wystrojona! Gdy przychodziła do szkoły wszyscy na nią patrzyli, bo była taka piękna, jakby przyszła prosto z sesji zdjęciowej! Mówiłam do niej: czy nie mogłabyś przyjść w dresie i wyglądać źle?! Ale to było, jak miałam kilka lat, gdy dorosłam, zaczęłam to doceniać – opowiadała Georgia.

style="overflow:hidden;">Cały wywiad znajdziecie TUTAJ.