W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z kampanii reklamowej domu mody Versace na sezon wiosna/lato 2010. Gwiazdą tej kampanii jest Georgia May Jagger.

Zdjęcia z kampanii były dość wyczekiwane przez osoby interesujące się światem mody – uroda Georgii to kontrowersyjna kwestia i wiele osób było ciekawych, jak też jej charakterystyczna twarz zostanie wyeksponowana na fotografiach. Do tego dochodzi fakt, że to dla młodej modelki pierwszy tak poważny kontrakt – chociaż ma już koncie współpracę z chociażby marką Rimmel, to jednak praca z takim gigantem jak Versace może naprawdę okazać się przepustką do wielkiej kariery.

Pierwsza fotka reklamowa pojawiła się w brytyjskim wydaniu magazynu Elle i wzbudziła niekłamane rozczarowanie. Choć zdjęcie różni się od ostatnich kampanii Versace – jest bardziej kolorowe, a poza w jakiej prezentuje się modelka jest dość niekonwencjonalna, to wielu komentujących twierdzi, że wszystko to mogło zostać zrobione lepiej. Przede wszystkim zwraca się uwagę na słabe wyeksponowanie twarzy Georgii.

To jednak dopiero pierwsze zdjęcie, w najbliższych dniach zapewne w sieci pojawi się co najmniej kilka kolejnych – wtedy będzie można w pełni ocenić pracę Mario Testino, który jest autorem sesji reklamowej. A póki co: jak Wam się podoba Georgia May dla Versace?