Julia Wieniawa jakiś czas temu wzięła udział w globalnej kampanii marki Stradivarius, która zwracała uwagę na to, jak ważną rolę odgrywa różnorodność. Widać, że Julia bardzo lubi popularną sieciówkę, gdyż często pokazuje się w ubraniach z ich kolekcji. Jednym z jej ulubieńców są jeansy tie-dye. Zobacz koniecznie ten model – pokochasz go!

Julia Wieniawa w beżowym total looku od marki Sprandi. Genialna stylizacja!

Julia Wieniawa

Artystkę obserwują w mediach społecznościowych już niemalże dwa miliony osób. To ogromne zasięgi. Julia zyskała ogromną sympatię internautów dzięki swojej zaradności, otwartości i pozytywnemu nastawieniu. Dla tysięcy kobiet w całej Polsce jest inspiracją. Gwiazda nigdy nie ukrywała, jak bardzo lubi modę oraz kosmetyki – bardzo często chwaliła się swoimi stylizacjami. To właśnie te fotografie przyciągają na jej instagramowy profil tłumy. Jeansy tie-dye, które miała już kilkukrotnie na sobie, zawsze budzą ogromne zainteresowanie. Spodnie należą do jednej z kolekcji Stradivariusa i wciąż są dostępne!

Julia Wieniawa uległa modzie na tę fryzurę. Ty także się na nią skusisz?

Jeansy tie-dye

Tie-dye to bardzo popularny sposób barwienia materiału, który mimo upływu czasu wciąż jest chętnie wykorzystywany na całym świecie (moda na tie-dye trwa nieprzerwanie od kilku dekad). To też świetny przepis na wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju ubrania – nawet w sieciówkach każdy egzemplarz różni się rozłożeniem kolorowych plam. W przypadku spodni ze Stradivariusa możemy mówić o dwóch odcieniach: jasnego jeansu oraz białego. Proste nogawki oraz wysoki stan wpisują się idealnie w wiosenne trendy. Tego typu spodnie to niemalże pewniak, z którym stworzysz ciekawą stylizację. Wystarczy, że dobierzesz basic top i ulubione sportowe buty. Spodnie dostępne są w rozmiarach 32-44, a ich koszt to 119,00 zł! Jeśli Was także oczarował ten model, radzimy nie zwlekać z zakupem, bo niektórych rozmiarów zostały już ostatnie sztuki!