Spodnie spadochronowe są idealne dla osób, które chcą czuć się komfortowo bez używania dresów. Są luźne, powiewają na wietrze i często są nasycone kolorem zupełnie jak spadochrony. Spodnie te są spokrewnione ze spodniami haremowymi, które są nieco bardziej dopasowane wokół nóg. Justin Bieber został kiedyś skrytykowany przez Vanity Fair za noszenie „ohydnych” skórzanych spodni haremowych podczas występu na American Music Awards w 2012 roku. Wiele lat później jego żona, Hailey Bieber, pomaga zwiększyć popularność spodni spadochronowych. Jeśli chcesz odtworzyć stylizacje modelki bez wydawania dużych pieniędzy na markowe spodnie istnieje kilka niedrogich opcji.

Spodnie spadochronowe: historia

Dzisiejsze spodnie spadochronowe byłyby niczym bez tancerzy breakdance z lat 80., którzy pierwotnie wybierali właśnie ten model ze względu na jego zdolność do ślizgania się po podłodze. W tamtym czasie spodnie spadochronowe były najbardziej popularne wśród mężczyzn, chociaż jednemu mężczyźnie przypisuje się ich rozpowszechnienie w popkulturze i modzie ulicznej: MC Hammerowi. Raper miał je na sobie w teledysku „U Can’t Touch This”, pokazując formę taneczną kilkoma poważnymi ruchami.

Gdzie kupić takie spodnie?

Ciekawi Cię ten trend, ale nie jesteś gotowa, by wydać na takie spodnie dużo pieniędzy? Ten model znajdziesz w kilku sieciówkach w Polsce. To między innymi H&M, Pull&Bear, Zara, czy Bershka. Ceny wahają się od 60 zł do 140 zł. Uważasz, że to nadal zbyt wiele, by spróbować zabawić się tym trendem? Istnieje jeszcze jedna możliwość. Lumpeksy. To tam co rusz znajdujemy te spodnie. W tej chwili w second-handach znajduje się ich naprawdę dużo. Warto zatem ruszyć na łowy, ponieważ spodnie spadochronowe przewijają się przez szafy od dziesięcioleci, ale — podobnie jak w przypadku bojówek — zawsze możesz liczyć na to, że powrócą w wielkim stylu.

Filmik z tańcem Anne Hathaway stał się viralem. Nagranie podbija TikToka

Sonda

paznokcie na jesień

Jaki kształt paznokci lubisz?