Anna Lewandowska to prawdziwa perfekcjonistka. Przykład? Wystarczy, że zerkniecie tylko na jej instagramowy profil… Wszystkie zdjęcia są piękne, każda „układanka” dopracowana jest w najdrobniejszych szczegółach, każde selfie jest doskonałe… Może to dlatego, gdy zobaczyłyśmy TO zdjęcie, przecierałyśmy oczy ze zdziwienia. Czy to aby na pewno Anna Lewandowska?!

ZOBACZ: PO, CO ANNIE LEWANDOWSKIEJ KALORYFER NA BRZUCHU, SKORO WYGLĄDA… TAK

Zdjęcie pojawiło się na facebookowym profilu Jessiki Ziółek. Dziewczyna Arkadiusza Milika zapozowała do niego m.in. z Cristiano Ronaldo i Lewandowską. Jednak to nie przystojny piłkarz znalazł się w centrum zainteresowania, a… znana trenerka!

Szczerze mówiąc to długo przyglądałyśmy się fotografii i zastanawiałyśmy się, czy aby na pewno znajduje się na niej Anna. Wątpliwości rozwiało zdjęcie, które pojawiło się na jej Instagramie. Zostało zrobione tego samego dnia, dokładnie w tych samych ubraniach.

Mocna opalenizna, mocny makijaż, prawie czarne brwi… I do tego twarz jakaś taka zaokrąglona. To nie jest Anna Lewandowska, którą znamy z (kontrolowanych) portali społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ: U LEWANDOWSKIEJ KŁÓTNIA O… BURAKA

Rozpoznałybyście ją na ulicy?

Mam już pierwsze relacje od aktywnych, którzy kupili moją PŁYTĘ DVD 15×7‼‼‼ Kto próbował? Cieszę się z wszystkich przekazanych opinii. Potwierdza się, że ta formuła się SPRAWDZA! 💪🏻💛 Masz kwadrans – ćwiczysz kwadrans, chcesz więcej – łączysz 2 lub 3 treningi w całość. Za każdym razem może to być inny zestaw, więc nuda nie grozi! Do boju! 💪🏻💪🏻💪🏻✌🏻💛I already have the first reviews of my new DVD 15×7!!! I am very pleased with all your comments. Now im even more convinced that its the right formula 💪🏻💛 You have fifteen minutes – you exercise fifteen minutes, you want more – you add 2 or 3 workouts together. Every time it may be a different set, so you wont be bored!! GO FOR IT!#plytaDVD #DVD #15/7 #trainingbyAnn #healthyplanbyann #motivation #annalewandowska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)