Figura Wiktorii Gąsiewskiej od dawna zachwycała jej fanów. Chociaż już nie raz pokazywała się na swoim Instagramie w kostiumie kąpielowym, to właśnie TO zdjęcie zelektryzowało obserwujących. Młoda aktorka wybrała bardzo seksowny i mocno wycięty model!

Modny kostium kąpielowy Joanny Koroniewskiej zachwycił fanów. Ich zdaniem wygląda, jak „prawdziwa perła”!

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Mimo młodego wieku może pochwalić się bogatym portfolio. Po premierze ostatniego filmu z jej udziałem, „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, jej popularność znacząco wzrosła. Niebanalna uroda oraz charyzma dziewczyny przekonały do niej rzeszę fanów. Młoda aktorka zmierza do miliona obserwujących na Instagramie – obecnie ma ich aż 919 tysięcy! Aktorka jest bardzo aktywna na swoim profilu, zachowując w ten sposób kontakt ze swoimi fanami. Dzieli się z nimi chwilami zarówno z prywatnego, jak i zawodowego życia.

Wiktoria Gąsiewska w seksownym kostiumie kąpielowym

Młoda aktorka ma piękną figurę, którą mogliśmy już nie raz podziwiać. Już kilkukrotnie publikowała swoje zdjęcia w kostiumach kąpielowych, jednak ten krój wywołał ogromne poruszenie. To bardzo głęboko wycięty jednoczęściowy kostium. Seksowny ubiór przypadł do gustu jej fanom. Od razu posypała się lawina komplementów.

Bikini, które wygląda doskonale na każdej sylwetce. Pokochasz ten kostium za idealne dopasowanie

„Wyglądasz zjawiskowo”.

„Przepiękna”.

„Piękny strój”.

„Najładniejsza i najlepsza gwiazda młodego pokolenia!!!”.

Nas zachwycił wybór Wiktorii. Kostium kąpielowy wygląda fenomenalnie na jej delikatnie opalonej skórze. Połyskliwy materiał przyciąga uwagę! A jak Wam się podoba kostium kąpielowy Wiktorii Gąsiewskiej?