Do Something Awards 2013 już rozdane. Prezentujemy Wam przegląd gwiazd, które podczas gali pojawiły się na zielonym dywanie.

Na rozdaniu nagród pojawiła się Kelly Osbourne. Świeżo zaręczona gwiazda czarowała swoją czarną sukienką. Jako dodatek do niej wybrała pomarańczową torebkę od Hermessa.

Swoim wyglądem zwracała również uwagę Carmen Electra. Intensywny makijaż dopełniał stylizację w kolorze kobaltowym. W zupełnie innym stylu ubrała się Cynthia Nixon. Prostą, czarną sukienkę gwiazda Seksu w wielkim mieście zestawiła z beżowymi butami. Prosto i skromnie.

Jennifer Houdson zachwycała czarno-białym strojem. Szorty z paskiem idealnie podkreślały jej talię. Nie była ona jedyną gwiazdą, która założyła na uroczystość krótkie spodnie. Wybrała je również Sara Bareilles. Spodenki od Valentiny Shah zestawiła z topem BCBG.

Nie tylko panie brylowały na rozdaniu nagród. Panowie także popisali się swoimi stylizacjami.

Na pewno wyróżniał się aktor serialu Glee, Darren Criss. Połączenie żółtej koszuli, granatowej marynarki i białych spodni sprawdziło się na 100%. Stylizacja Ne-Yo także prezentowała się doskonale.

Kto wg Was wyglądał najlepiej?


Carmen Electra


Cynthia Nixon


Darren Criss


Jennifer Hudson


Kelly Osbourne


Logan Browning


Ne-Yo


Noah Cyrus


Roselyn Sanchez


Sara Bareilles


Sophia Bush