Włosy to jeden z najważniejszych elementów naszego wyglądu. To właśnie dlatego watro zadbać o to, żeby zawsze prezentowały się dobrze. Dzisiaj mam dla Was przegląd gadżetów do ich stylizacji, pod lupę biorę szczotki prostujące, suszarki, prostownice i lokówki. Znajdziecie wśród nich coś dla siebie?

ZOBACZ: SZOK! TA FARBA DO WŁOSÓW ZMIENIA KOLOR POD WPŁYWEM CIEPŁA!

Remington – Suszarko-lokówka Keratin Protect Rotating Air Styler

Suszarko-lokówka Keratin Protect Rotating Air Styler to idealne narzędzie do stylizacji, które działa jak suszarka do włosów i szczotka w jednym, nadając Ci po suszeniu wygląd jak w salonie fryzjerskim, bez potrzeby używania suszarki do włosów i okrągłej szczotki.

Elastyczne, zdrowo wyglądające włosy o lśniących, pięknych kolorach, będą zawsze w modzie. Używanie jednocześnie suszarki do włosów i okrągłej szczotki może czasami być wyzwaniem nawet dla najlepszych, zwłaszcza gdy bardzo się spieszymy!

Teraz możesz osiągnąć lśniącą fryzurę o dużej objętości, która zachwyci wszystkich na przyjęciu. Suszarko-lokówka Keratin Protect Rotating Air Styler w stylowym odcieniu szarości lub złotym kolorze różowym jest dla tych wszystkich, którzy chcą uzyskać lśniące, elastyczne włosy jak w salonie fryzjerskim, przy użyciu tylko jednego urządzenia.

Grzałka ceramiczna w złotym kolorze różowym zawiera keratynę i olej migdałowy, które delikatnie uwalniają się podczas stylizowania, czego efektem są sobie elastyczne, zdrowo wyglądające włosy o zwiększonej objętości. Wytrzymałość. Styl. Objętość.

To innowacyjne urządzenie do stylizacji zaprojektowano z myślą o łatwości użycia, tak aby dać Ci siłę i kontrolę w uzyskaniu idealnego stylu – dzięki mocy 1000W szybko wysuszysz włosy*, a dwustronny przełącznik rotacyjny pozwoli Ci wybrać preferowany kierunek skręcania. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wysusz włosy w 90% i pozwól urządzeniu wykonać resztę pracy.

Cena: ok. 150 zł

Gadżety do stylizacji włosów, które będziecie chciały mieć! [PRZEGLĄD]

Remngton – Lokówka Keratin Protect Wand

Loki wracają do łask! Czas zabrać się za objętość, strukturę i kształt – od sprężystych pukli po bujne fale. Lokówka Keratin Protect Wand to nowe, innowacyjne narzędzie do stylizacji, które pozwoli Ci poeksperymentować z wyglądem i uzyskać mocne, elastyczne, zdrowo wyglądające loki.
Dzięki zaawansowanej grzałce stożkowej zawierającej keratynę i olej migdałowy, możesz poeksperymentować ze stylem, a jednocześnie zadbać o włosy, bez wysiłku przywracając im zdrowy blask i elastyczność.

Lokówka Keratin Protect Wand dostępna jest w modnym odcieniu szarości lub złotym kolorze różowym i posiada korpus do stylizacji w rozmiarze 19-25 mm, co pozwala uzyskać imponujące loki i uwodzicielskie fale. Kształt lokówki pozwala na modelowanie włosów od nasady po końcówki, posiada ona też nową i ulepszoną technologię rękojeści, która zapobiega osadzaniu się włosów na grzałce, dzięki czemu możesz osiągnąć swój styl bez dodatkowych problemów.

Ustawienie PRO+ lokówki Keratin Protect Wand pozwala na układanie włosów w zdrowszej temperaturze 185ºC, a efektem są wciąż zachwycające, długo utrzymujące się loki – idealne rozwiązanie nawet dla najbardziej delikatnych typów włosów. Loki. Siła. Styl.

Możesz uzyskać loki w stylu lat 70-tych, układając włosy po bokach twarzy, fale w stylu retro, jeśli zawiniesz je częściowo na twarz, albo po prostu dodaj włosom objętości i struktury, aby uzyskać niegrzeczny rockowy wygląd. Możesz je rozpuścić lub upiąć w stylu w kok, w zależności od okazji.

Kolekcja Remington Keratin Protect to innowacyjny zestaw urządzeń do stylizacji, wyposażonych w zaawansowaną technologię ceramiczną zawierającą keratynę i olej migdałowy, dzięki czemu włosy są lśniące i wyglądają zdrowo.

Cena: ok. 170 zł

Gadżety do stylizacji włosów, które będziecie chciały mieć! [PRZEGLĄD]

Remington – Lokówka Keratin Protect Auto Curler

Czas zabrać się za objętość, strukturę i kształt – od sprężystych pukli po bujne fale. Ale po co trzymać się jednego rodzaju loków, kiedy możesz spersonalizować swój styl? Nasza lokówka Keratin Protect Auto Curler została stworzona specjalnie z myślą o tym, aby w prosty i łatwy sposób osiągnąć perfekcyjne loki poprzez naciśnięcie przycisku, zapewniając indywidualne, bezbłędne wykończenie za każdym razem.

Urządzenie posiada zaawansowaną grzałkę lokującą, zawierającą keratynę i olej migdałowy, które uwalniają się podczas stylizowania, dzięki czemu można poeksperymentować ze stylem, a jednocześnie zachować zdrowe, mocne i lśniące loki.

Lokówka Keratin Protect Auto Curler dostępna jest w modnym odcieniu szarości lub złotym kolorze różowym i działa poprzez wciąganie włosów w ceramiczną grzałkę lokującą, delikatnie podgrzewa i zwijają włosy, a efektem są zdrowo wyglądające loki. Trzystopniowe działanie lokujące pracuje za Ciebie, a narzędzie do stylizacji automatycznie wykonuje osiem obrotów, aby zapewnić długo utrzymujące się loki. Trzystopniowe działanie może zakręcać loki w kierunku twarzy oraz w przeciwnym, w zależności od wybranego kierunku, ale można wybrać też funkcję naprzemienną, która zmienia kierunek loków, aby uzyskać bardziej naturalne wykończenie. Loki. Siła. Prostota.

Cena: ok. 400 zł

Gadżety do stylizacji włosów, które będziecie chciały mieć! [PRZEGLĄD]

Babyliss – szczotka prostująca Liss&Brush 3D IONIC

REWOLUCYJNA STYLIZACJA 3D – IDEALNE ROZPLĄTYWANIE, PRECYZYJNE UKŁADANIE, TRWAŁE PROSTOWANIE. IDEALNY EFEKT BEZ NISZCZENIA WŁOSÓW. TWOJE WŁOSY JESZCZE NIGDY NIE BYŁY TAK LŚNIĄCE I GŁADKIE. POZNAJ TRZY WYMIARY PROSTOWANIA.

Cena: ok. 250 zł

WIĘCEJ INFORMACJI: SZCZOTKA PROSTUJĄCA OD BABYLISS – WARTO JĄ KUPIĆ? [NASZ TEST]

Gadżety do stylizacji włosów, które będziecie chciały mieć! [PRZEGLĄD]

Babyliss – loko-suszarka obrotowa BEliss

PORZUĆ KONIECZNOŚĆ UKŁADANIA WŁOSÓW PRZY POMOCY SZCZOTKI, SUSZARKI I LOKÓWKI – WYBIERZ JEDNO URZĄDZENIE, KTÓRE SPRAWI, ŻE TWOJA FRYZURA ZROBI SIĘ SAMA. NIECH TWOJE WŁOSY BĘDĄ PODKRĘCONE, OBFITE, MIĘKKIE I LŚNIĄCE ZA JEDNYM RUCHEM.

Cena: ok. 150 zł

Gadżety do stylizacji włosów, które będziecie chciały mieć! [PRZEGLĄD]

Babyliss – termoloki Volume&Curl

PERFEKCYJNA STYLIZACJA WŁOSÓW, NIESAMOWITA OBJĘTOŚĆ I PIĘKNIE PODKREŚLONA FRYZURA DZIĘKI TERMOLOKOM OD BABYLISS. OCHRONA WŁOSÓW I DŁUGOTRWAŁY EFEKT GWARANTOWANY.

Cena: ok. 150 zł

Gadżety do stylizacji włosów, które będziecie chciały mieć! [PRZEGLĄD]

Szczotka Satin Hair 7 BR750 IONTEC

Łączy technologię jonizacji IONTEC oraz delikatne, naturalne włosie. Technologia IONTEC uwalniania miliony aktywnych jonów, co zapewnia większy połysk i zapobiega elektryzowaniu się włosów już od pierwszego użycia. Naturalne włosie gładko i bez problemu przechodzi między włosami, będąc niezwykle delikatne dla włókna włosów. Szczotka jest dedykowana włosom normalnym oraz cienkim. Profesjonalne urządzenie pozwala na łatwe wykończenie stylizacji – dodatkową gładkość i połysk, zawsze i wszędzie – za pomocą jednego przycisku.

Cena: ok. 120 zł

Gadżety do stylizacji włosów, które będziecie chciały mieć! [PRZEGLĄD]

Braun Satin Hair 7 SensoCare – prostownica

Z prostownicą Braun Satin Hair 7 SensoCare wszystko pójdzie gładko dzięki ceramicznym płytkom, a włosy będą pod najlepszą opieką sensorów odczytujących poziom wilgotności i stan kosmyków. Urządzenie oferuje możliwość zapisu 3 spersonalizowanych profili, więc mama i córka będą mogły bez problemu dzielić się prostownicą. Cena urządzenia to około

Cena: ok. 299 zł

Gadżety do stylizacji włosów, które będziecie chciały mieć! [PRZEGLĄD]

Suszarka Braun Satin Hair 7 Color

· suszarka dedykowana włosom farbowanym
· wykorzystuje technologię „colour saver” czyli pozwala wybrać idealną kombinację nawiewu i temperatury dla danego typu włosków
· posiada funkcję IONTEC – jonizacja wyzwala miliony aktywnych jonów, które eliminują efekt elektryzowania się, włosy są gładsze
· w zestawie aż 3 nakładki: specjalna nakładka chroniąca włosy farbowane, dyfuzor i dysza do stylizacji
· posiada przycisk zimnego powietrza
· 6 kombinacji nawiewy i temperatury
· Duża moc 2200 watów

Cena: ok. 159 zł

ZOBACZ: HYGGE HAIR – TEN TREND POKOCHAŁY DZIEWCZYNY NA CAŁYM ŚWIECIE

Gadżety do stylizacji włosów, które będziecie chciały mieć! [PRZEGLĄD]