Przyzwyczaiłam się już do Kendall Jenner, która wyraża swój styl raczej poprzez ubrania i wyraz twarzy, niż przez makijaż. Przeważnie modelkę można zaobserwować w codziennym makijażu, bez mocnych cieni czy kresek. Tymczasem na People’s Choice Awards Kendall pojawiła się z 3 zielonymi kreskami na oku. I teraz wszyscy zastanawiają się, czy tym samym Jennerka nie rozpoczęła nowego trendu w makijażu.

Kendall pojawiła się na imprezie w prostej, małej czarnej, prostych szpilkach i kolczykach w kształcie dużych kół. Tym samym, nie wyróżniała się niczym szczególnym, poza niezwykłym, minimalistycznym makijażem.
Zagraniczna prasa nazwała to “iluzją optyczną na oczach”. Makijaż oka był mega prosty – tak naprawdę składała się z dobrze zmatowionej buzi i 3 zielonych kresek zrobionych eyelinerem: pod łukiem brwiowym, w kąciku oka i pod powieką.

ZOBACZ TEŻ: NIEBYWAŁY TREND W MAKIJAŻU OKA, KTÓRY W 2019 ROKU BĘDZIE NOSIŁA KAŻDA Z WAS

Poza tym na jej buzi była jedynie szminka, róż, rozświetlacz i trochę tuszu do rzęs. Makijaż był zatem prosty, elegancki i świetnie pasujący do urody Kendall.

Biorąc pod uwagę to, że makijaż jest tak prosty w wykonaniu, spodziewamy się zalewu inspiracji na instagramie w najbliższych dniach. Tym bardziej, że butelkowa zieleń staje się coraz bardziej popularna wśród celebrytek – nosi go Lucy Hale oraz Aniołki Victoria’s Secret.

ZOBACZ TEŻ: KENDALL JENNER WŁOŻYŁA PRZEŚWITUJĄCĄ BLUZKĘ. ZDJĘCIA POKAZUJĄ WSZYSTKO!

Też zdecydujecie się na taki minimalizm w makijażu wieczorowym?