Monika Mrozowska wybrała kobiece, dość klasyczne uczesanie z delikatnym skrętem.


Agnieszka Popielewicz postawiła na luz kontrolowany – zwykły kucyk(?) wyglądał, jakby w nim spała, ale pomimo takiego efektu nie wyglądało to niechlujnie.


Natalia Lesz w fryzurce inspirowanej Rihanną (być może), czyli dość charakterną, asymetryczną fryzurką z długą, gładką grzywką zaczesaną w „pazur”.


Małkorzata Kożuchowska jak zwykle grzecznie – grzywka została lekko zaczesana do góry i utrwalona przy pomocy kosmetyku do stylizacji, dającego lekko „mokry” efekt, reszta włosów spokojnie układała się na boczek.


Viola Kołakowska całkowicie odmieniona – swoje proste zazwyczaj włosy pokręciła nadając im mocny, sprężynkowy skręt. Wyszła bardzo wesoła fryzurka!


Fryzura Edyty Herbuś jest dość prosta do wykonania – wszystkie włosy, za wyjątkiem kilku długich pasm, zostały zebrane do tyłu. Pozostałe pukle zakręcono lokówką i utrwalono.


Karlolina Nowakowska w luźnej, asymetrycznej fryzurce pokazała charakterek. Jak widać taki asymetryczny bob, który robi się coraz modniejszy wśród gwiazd, też daje sporo możliwości.