Miniony tydzień nie przyniósł żadnej spektakularnej zmiany – gwiazdy trzymają się natury i to ona dyktuje trendy.

Modne jest to, co wygląda jak nietknięte ręką fryzjera, choć specjalista musi się czasem mocno natrudzić, by taki efekt uzyskać.

Naszymi faworytkami są Hilary Duff i Jessica Simpson. Ken Paves, jej stylista, robi, co może, by odwrócić uwagę od kilogramów piosenkarki, które od pewnego czasu są źródłem licznych plotek. Wielką zmianą miała być krótka fryzurka, którą Jessica pochwaliła się na Twitterze, jednak szybko okazało się, że to tylko peruka. Może pożyczona od samego Kena? On nosi bardzo podobnie ułożone włosy…

 


Modne są niskie koki. Taylor Swift bardzo często czesze się w podobny sposób. Jej ulubioną fryzurę nosi coraz więcej gwiazd.


Jak natura chciała, czyli Jessica Simpson w pozornie niedbałym, luźnym warkoczyku, z głośnej sesji „ponoć” bez retuszu i makijażu.


Przepadamy za takim seksownym, niedbałym wrażeniem. W rzeczywistości co prawda wymaga on nieraz sporo pracy, ale efekt jest tego wart! Jak w przypadku wersji Rose Huntington-Whiteley.


Dianna Agron, wchodząca gwiazda znana z serialu Glee, promuje styl typowy dla grzecznych, południowoamerykańskich dam – wdzięcznie i słodko, z odpowiednią dawką tapirowanych pasm.


Mary Kate Olsen pokazała ulubiony styl i typowe dla siebie uczesanie, które sprawiało wrażenie robionego samodzielnie, zresztą z mizernym skutkiem. Brawa dla opaski z warkoczyka, reszta nas już nie zachwyca.


Camilla Belle i jej grzeczny, prosty, niski koczek. Z tym, że nie jest taki gładki – głosów celowo nie wygładzano, pozostawiając górę nieco swobodniejszą.


Zoe Saldana pokazała wersję niskiego upięcia dla włosów średniej długości. Nawinięte wcześniej na termoloki i układane palcami pukle zebrano w luźny kucyk na boku.


Hilary Duff niczym „nowa” wersja Kylie Minogue. Nic dziwnego – mają podobny typ urody.


Jessica Simpson na bis i jej krótka, twarzowa fryzurka.