Najbardziej irytujący oksymoron piękności? Trwała koloryzacja nie trwa wiecznie. W rzeczywistości utrzymanie koloru i połysku włosów na dłużej niż dwa tygodnie jest prawdziwym wyczynem. Kobiety zwykle starają się przedłużyć trwałość koloryzacji, zmieniając szampony lub nawet ograniczając mycie włosów…

Koloryzacja włosów według Rity Hazan

Nawet trzymanie się bezpiecznych dla koloru formuł nie zawsze jest skuteczne. Czy jedynym rozwiązaniem jest rezerwacja większej ilości sesji u kolorysty? Nie do końca. Tym bardziej że zbyt wiele sesji z farbą może nieodwracalnie uszkodzić włosy. Nie wspominając o uszczerbku na portfelu. Co robić? Zainspirować się poradami osobistej kolorystki Beyonce! Według Rity Hazan istnieje jedna sztuczka, której wiele kobiet nie zna. W koloryzacji włosów chodzi o utrzymanie zarówno koloru włosów, jak i ich dobrej kondycji. A teraz przejdźmy do konkretów.

Sekret trwałej koloryzacji

Sekret tkwi w piance nabłyszczającej. Według stylistki dzięki regularnemu stosowaniu pianki kolor będzie wyglądał świeżo przez wiele tygodni. Sesje nabłyszczania włosów można zarezerwować również w salonie fryzjerskim. Będzie to zdecydowanie tańsza alternatywa od kolejnych koloryzacji. Pianka nabłyszczająca wydobędzie głębię koloru, dzięki temu Twoja modna fryzura utrzyma się jeszcze przez wiele dni.

ZOBACZ TEŻ: CZYM KIEROWAĆ SIĘ PRZY WYBORZE FARBY DO WŁOSÓW?

Jaki jest Twój sekret trwałego koloru?

Fryzjerka Beyonce ujawnia sekret trwałej koloryzacji!

Fryzjerka Beyonce ujawnia sekret trwałej koloryzacji!

Fryzjerka Beyonce ujawnia sekret trwałej koloryzacji!

Fryzjerka Beyonce ujawnia sekret trwałej koloryzacji!