Francuzki są uznawane za najbardziej stylowe kobiety na świecie. Elegancka i szyk połączona ze swobodnym podejściem do obowiązujących trendów sprawia, że stały się ikonami mody. Istnieje jeszcze kilka zasad, które każda z nas może wprowadzić do swojej szafy, by odświeżyć wygląd swoich stylizacji.

Ultrakobiecy, ponadczasowy trend – jak wykonać makijaż w stylu francuskim

Francuskie dziewczyny dobrze się bawią i żyją pełnią życia – przynajmniej to mówią ich stroje. Ale oprócz nieoczywistych połączeń istnieje też kilka innych zasad, które definiują ich styl. Oto one:

Największą inspiracją jest Twoja mama

Francuskie dziewczyny wiedzą jak łączyć stare z nowym. Świetny styl z klasycznymi elementami, uzupełniony o modne dodatki – dzięki temu zyskasz wszystko, co jest Ci potrzebne, by stworzyć swoją wyjątkowość.

Odsłaniaj nogi

Francuzki doskonale wiedzą jak uwydatniać swoje wdzięki, by wszystko zamknęło się w granicach dobrego gustu. Pamiętaj – odsłaniając nogi, postaw na zakrytą górę.

Noś tylko szpilki, w których możesz chodzić

Moda jest ważna, ale bez połączenia z wygodą nic nie znaczy. Chodzi o to, by wyglądać zmysłowo i czuć się swobodnie.

Subtelnie podkreśl talię

Francuzki zawsze upewniają się, że ich figura nie zginie pod ubraniem. Nosisz zwiewne sukienki? Postaw na pasek.

4 trendy w letniej modzie, które kochają francuskie dziewczyny

Zainwestuj w dobry płaszcz

Od kurtek z eko skóry, po zamszowe płaszcze boho i klasyczne prochowce – francuskie dziewczyny zawsze inwestują w dobrą jakość tego typu odzieży. Dzięki temu proste jeansy, koszule i basicowe topy są idealnym tłem dla głównego punktu stylizacji.