Florence Pugh pojawiła się premierze filmu „A Good Person”. Aktorka wciela się w nim w postać Allison, która po tragicznym wypadku, musi zmierzyć się z rzeczywistością i rozpocząć swoje życie od nowa. Scenarzystą i reżyserem produkcji jest Zach Braff – prywatnie były partner Pugh. Chociaż para decyzję o zakończeniu związku podjęła jeszcze na planie filmowym, zupełnie nie przeszkodziło im to w tym, aby dokończyć filmowy projekt i wspólnie zająć się jego promocją.

Na premierze filmu „A Good Person” Florence Pugh oraz Zach Braff pojawili się razem. Mimo rozstania, nadal są przyjaciółmi. Wspólnie pozowali do zdjęć z uśmiechami na twarzach. Tym samym udowodnili, że utrzymywanie dobrych relacji nadal jest możliwe nawet po rozstaniu.

Olivia Wilde żeruje na sławie Harry’ego Stylesa? Nowe doniesienia

Florence Pugh w długich operowych rękawiczkach na premierze filmu „A Good Person”

Aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie w zachwycającej stylizacji. Uwagę przyciągały eleganckie długie operowe rękawiczki w kolorze głębokiej czerni. Dramatyzmu dodały maxi kokardy oraz wstążki sięgające do samej podłogi. Kiedy Pugh uniosła ramiona, rękawiczki zaczęły falować w powietrzu niczym skrzydła.

Reszta stylizacji była dosyć stonowana. Aktorka do operowych rękawiczek dobrała połyskujący crop top z wiązaniem po bokach oraz eleganckie spodnie w kratę. Pugh, określana jako jedna z najlepszych młodych aktorek współczesnego kina, znana jest zarówno ze swojego talentu, jak i wyjątkowego wyczucia stylu. Ostatnio artystka pojawiła się na pokazie Valentino w Paryżu ubrana w długą przezroczystą spódnicę.

Florence Pugh w długich operowych rękawiczkach źródło: Stephen Lock / Zuma Press / Forum